Kiekvieną savaitgalį - dėmesys skirtingiems gebėjimams

Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge ir įpročio turiningai bei naudingai leisti laiką su vaiku formavimas. Užsiėmimų metu vaikai patys kurs, atras ir tyrinės mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami. Šių dirbtuvių metu dėmesys bus skiriamas pažintinės, kalbinės, motorikos ir emocinės-socialinės raidos sričių lavinimui. Žaisdami:
    • Mėgausis kūrybos priemonių ir technikų įvairove, patys kurs ir tyrinės;
    • Lavins pojūčius - uostys, ragaus, matys, lies ir girdės;
    • Lavins komunikacinius, bendradarbiavimo ir kūrybingumo įgūdžius;
    • Ugdys socialinio ir emocinio intelekto gebėjimus, mokysis reikšti emocijas.
Image
Image
Family Lab

Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai

Image

Teminiai užsiėmimai

Kiekvieną savaitę kūrybinius užsiėmimus lydi vis kita tema, pažintis su muzikos, šokio, vaikų literatūros herojais bei personažais, juos supančia aplinka bei joje esančiais reiškiniais ir objektais, keliamasi į vis kitą realaus pasaulio ar pasakų, eilėraščių, muzikos kūrinių vietą.
Image

Patyriminės veiklos

Įvairiomis meno vizualinėmis raiškos formomis spontaniškai kuria, improvizuoja, tyrinėja, ieško, patys atranda, turimą patirtį ir įspūdžius judesiu, žodžiu, balso intonacija, spalva, linija, forma. Vaikams sudaromos galimybės išgyventi laisvos idėjų ir jausmų saviraiškos džiaugsmą, pažinti, tyrinėti ir pajusti įvairius meninės raiškos būdus. Užsiėmimų metu lavinama smulkioji motorika konstruojant ir dėliojant, aktyvinama kalbos raida, gerinama pirštų, plaštakos, riešo, rankų-akių koordinacija, ugdomas dėmesys ir koncentracija barstymo, pylimo, rūšiavimo veiklomis bei pirštukų dainelėmis.
Image

Integruoti žaidimai

Į ugdymo(si) procesą integruojami STEAM („science“, „technologies“, „engineering“, „arts“ ir „mathematics“) dalykai. Naudojami įvairaus turinio ir pobūdžio dėliojamieji, konstruojamieji, statybiniai, kūrybiniai ir vaidmeniniai, mokomieji, stebimieji ir kt. žaidimai, susipažįstama su spalvomis, formomis, skirtingomis medžiagų tekstūromis.