PASIRUOŠIMAS UŽSIĖMIMAMS SU VAIKAIS

Apranga:

 • Daugelyje Family Lab Academy meninių ir kūrybinių užsiėmimų bus naudojamos įvairios teplios, šlapios medžiagos, todėl vaikučių nepuoškite, aprenkite kasdiene, tinkama įvairiems tepliems užsiėmimams apranga.Svarbu, jog užsiėmimų metu negalvotume apie vaikų aprangą, o visą dėmesį skirtume veikloms.
 • Su savimi į kiekvienus užsiėmimus turėkite vaikučio atsarginių rūbelių komplektą, kad galėtumėte po užsiėmimų perrengti.
 • Su savimi turėkite rankšluostį ir drėgnų servetėlių, prireikus Family Lab Academy patalpose galėsite persirengti ir nusiprausti.
 • Tėveliams rekomenduojama irgi apsirengti kasdiene apranga, nes dalyvaudami su vaikais tepliose veiklose vaikams prisilietus galite išsitepti. Tad apsirenkite apranga nebijodami išsitepti, sušlapti ar išsipurvinti.

Avalynė:

 • Įsidėkite vaikučiui tapkutes ar batukus, kad vietoje galėtume persiauti. Daugelis užsiėmimų bus teplūs ir šlapi, todėl su kojinėmis vaikučiui gali būti slidu.
 • Daugelis Family Academy veiklų vyks sėdint ant žemės, todėl svarbu, kad patalpoje nevaikščiotume su batais. Tėveliai gali būti basi arba vietoje bus galima užsidėti antbačius.

APMOKĖJIMO IR ATŠAUKIMO TVARKA

 • Užsiregistravus į užsiėmimą, iš karto kviečiame apmokėti ir mus informuoti el. paštu info@familyacademy.lt
 • Jei užsiėmime dalyvauti negalėsite, kuo anksčiau atšaukite rezervaciją prisijungę savo asmeninėje rezervacijos sistemos paskyroje arba informuokite el. paštu info@familyacademy.lt  bei paskambinę telefonu tel. +370 625 04700. Informuoti bei pranešti apie neatvykimą – būtina, priešingu atveju bus skaitoma, jog užsiėmime dalyvauta.
 • Jei buvote už užsiėmimus sumokėję, Jūsų užsiėmimai niekur nedings – juos perkelsime į kitas dienas ir kai galėsite dalyvauti – išnaudosite Jums patogiu laiku.

REKVIZITAI:

Gavėjas: ZITA STARKUVIENĖ
Gavėjo sąskaita:  LT827300010159718198
Mokėjimo paskirtis: VARDAS PAVARDĖ (turi būti nurodytas tas vardas ir pavardė, kuriuo yra atliktos rezervacijos sistemoje, priešingu atveju mokėjimas gali pasimesti).

KAINOS:

 • Kūrybinio užsiėmimo kaina – 10 EUR.
 • Patyriminė ankstyvojo ugdymo programa/ 8 kartai/ 8 savaitės – 70 EUR
 • Patyriminė ankstyvojo ugdymo programa/16 kartų/ 16 savaičių – 130 EUR

 

REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS:

KAIP MUS RASTI IR KUR PASISTATYTI AUTOMOBILĮ?

Family Lab Academy yra įsikūrusi Radvilėnų pl. 1B, Kauno menų inkubatoriuje, I aukšte.

 

1 KELIAS. ĮVAŽAVIMAS IŠ RADVILĖNŲ PLENTO.

 • Įsukus iš K. Petrausko gatvėsį Radvilėnų plentą važiuokite iki PROSPORT sporto prekių parduotuvės ir už jos sukite į kairę pusę bei statykite automobilį iš karto Jums po kaire puse esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje ir pėstute ateikite iki Radvilėnų pl. 1B.
 • Važiuojant Radvilėnų plentu įsukus iš J. Basanavičiaus al.važiuokite iki PROSPORT sporto prekių parduotuvės ir prieš šią parduotuvę sukite į dešinę pusę. Iš karto įvažiavus automobilį statykite Jums po kaire esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje ir pėstute ateikite iki Radvilėnų pl. 1B.

Norėdami gauti žemėlapio nuorodą spauskite čia >>> arba žemiau esantį žemėlapį.

 

2 KELIAS. ĮVAŽIAVIMAS IŠ SAVANORIŲ PR./ J. ŽEMGULIO G.

Įsukus iš savanorių pr. į J. Žemgulio g. važiuokite iki J. Žemgulio g. 9 namo. Sustokite ir statykite automobilį Jums patogioje vietoje prieš automobilių garažus. Į Radvilėnų pl.1B pateksite pro specialų įruoštą parėjimui bromą.

Norėdami gauti žemėlapio nuorodą spauskite čia >>> arba žemiau esantį žemėlapį.

 

Kilus klausimams ar nerandant kaip atvažiuoti, drąsiai skambinkite tel. +370 625 04700 arba rašykite el. paštu info@familyacademy.lt

 

Su didžiausiais linkėjimais

Family Lab Academy komanda!