Kviečiame susipažinti su Family Lab Academy informacija prieš pirmą kartą susitinkant. Siekiame, kad tinkamai pasiruoštumėte, turėtumėte reikalingUS daiktus ir žinotumėte, kaip mus rasti. Iki malonių susitikimų!

 

PASIRUOŠIMAS UŽSIĖMIMAMS SU VAIKAIS

Apranga:

  • Daugelyje Family Lab Academy meninių ir kūrybinių užsiėmimų bus naudojamos įvairios teplios, šlapios medžiagos, todėl vaikučių nepuoškite, aprenkite kasdiene, tinkama įvairiems tepliems užsiėmimams apranga. Svarbu, jog užsiėmimų metu negalvotume apie vaikų aprangą, o visą dėmesį skirtume veikloms.
  • Su savimi į kiekvienus užsiėmimus turėkite vaikučio atsarginių rūbelių komplektą, kad galėtumėte po užsiėmimų perrengti.
  • Su savimi turėkite rankšluostį ir drėgnų servetėlių, prireikus Family Lab Academy patalpose galėsite persirengti ir nusiprausti.
  • Tėveliams rekomenduojama irgi apsirengti kasdiene apranga, nes dalyvaudami su vaikais tepliose veiklose vaikams prisilietus galite išsitepti. Tad apsirenkite apranga nebijodami išsitepti, sušlapti ar išsipurvinti.

Avalynė:

  • Įsidėkite vaikučiui tapkutes ar batukus, kad vietoje galėtume persiauti. Daugelis užsiėmimų bus teplūs ir šlapi, todėl su kojinėmis vaikučiui gali būti slidu.
  • Daugelis Family Academy veiklų vyks sėdint ant žemės, todėl svarbu, kad patalpoje nevaikščiotume su batais. Tėveliai gali būti basi arba vietoje bus galima užsidėti antbačius.

UŽSIĖMIMŲ ATŠAUKIMO TVARKA:

  • Jei užsiėmime dalyvauti negalėsite, kuo anksčiau atšaukite rezervaciją prisijungę savo asmeninėje rezervacijos sistemos paskyroje arba informuokite el. paštu kaunas@familyacademy.lt  bei paskambinę telefonu tel. +370 625 04700 Informuoti bei pranešti apie neatvykimą – būtina, priešingu atveju bus skaitoma, jog užsiėmime dalyvauta.
  • Jei buvote už užsiėmimus sumokėję, Jūsų užsiėmimai niekur nedings – juos perkelsime į kitas dienas ir kai galėsite dalyvauti – išnaudosite Jums patogiu laiku.

APMOKĖJIMO TVARKA

  • Užsiregistravę gavote laišką dėl apmokėjimo. Mokėjimą atlikite pavedimu laiškuose nurodytais rekvizitais.
  • Jei užsiėmime sudalyvauti nepavyks, mus informavus mokėjimas bus perkeliamas arba grąžinamas.

REKVIZITAI MOKĖJIMUI:

Gavėjas: Zita Starkuvienė

Gavėjo sąskaita: LT827300010159718198

Mokėjimo paskirtis: VARDAS PAVARDĖ (turi būti nurodytas tas vardas ir pavardė, kuriuo yra atliktos rezervacijos sistemoje, priešingu atveju mokėjimas gali pasimesti).

 

KAINOS

Vienkartinio užsiėmimo kaina – 10 EUR (1 kartas)

Patyriminės programa (amžius 6 mėn. – 4 metai) / 8 kartai/ 8 savaitės – 70 EUR.

Sensorinė judesio programa kūdikiams (amžius 0-6 mėn.i  / 8 kartai/ 8 savaitės – 80 EUR.

Kalbos lavinimo programa (amžius 10-24 mėn.) / 8 kartai/ 8 savaitės – 80 EUR.

Mini darželio kainas rasite >>>

 

REGISTRACIJA Į UŽSIĖMIMUS >>>

KAIP MUS RASTI?

Family Lab Academy yra įsikūrusi:

Kilus klausimams ar nerandant kaip atvažiuoti, drąsiai:

skambinkite tel. +370 625 04700

rašykite el. paštu kaunas@familyacademy.lt

 

 

Su didžiausiais linkėjimais – Family Lab Academy komanda!