Kviečiame susipažinti su Family Lab Academy informacija prieš pirmą kartą susitinkant. Siekiame, kad tinkamai pasiruoštumėte, turėtumėte reikalingus daiktus ir žinotumėte, kaip mus rasti. Iki malonių susitikimų!

 

PASIRUOŠIMAS KŪRYBINIAMS UŽSIĖMIMAMS SU VAIKAIS

Apranga:

  • Daugelyje Family Lab Academy meninių ir kūrybinių užsiėmimų bus naudojamos įvairios teplios, šlapios medžiagos, todėl vaikučių nepuoškite, aprenkite kasdiene, tinkama įvairiems tepliems užsiėmimams apranga. Svarbu, jog užsiėmimų metu negalvotume apie vaikų aprangą, o visą dėmesį skirtume veikloms.
  • Su savimi į kiekvienus užsiėmimus turėkite vaikučio atsarginių rūbelių komplektą, kad galėtumėte po užsiėmimų perrengti.
  • Su savimi turėkite rankšluostį ir drėgnų servetėlių, prireikus Family Lab Academy patalpose galėsite persirengti ir nusiprausti.
  • Tėveliams rekomenduojama irgi apsirengti kasdiene apranga, nes dalyvaudami su vaikais tepliose veiklose vaikams prisilietus galite išsitepti. Tad apsirenkite apranga nebijodami išsitepti, sušlapti ar išsipurvinti.

Avalynė:

  • Įsidėkite vaikučiui tapkutes ar batukus, kad vietoje galėtume persiauti. Daugelis užsiėmimų bus teplūs ir šlapi, todėl su kojinėmis vaikučiui gali būti slidu.
  • Daugelis Family Academy veiklų vyks sėdint ant žemės, todėl svarbu, kad patalpoje nevaikščiotume su batais. Tėveliai gali būti basi arba vietoje bus galima užsidėti antbačius.

APMOKĖJIMO TVARKA

  • Registracijos patvirtinimui ne vėliau kaip per 2 dienas nuo šio laiško gavimo būtina atlikti išankstinį apmokėjimą nurodytais rekvizitais.
  • Neapmokėjus per 2 dienas nuo rezervacijos atlikimo ir šio laiško gavimo, Jūsų rezervacija bus atšaukiama ir perleidžiama kitai šeimai.

REKVIZITAI:

Gavėjas: VŠĮ “Žaidimų laboratorija”

Gavėjo sąskaita:  LT957300010166741637

Mokėjimo paskirtis: VARDAS PAVARDĖ (turi būti nurodytas tas vardas ir pavardė, kuriuo yra atliktos rezervacijos sistemoje, priešingu atveju mokėjimas gali pasimesti).

UŽSIĖMIMŲ KAINOS

Kaina – 15 EUR (1 kartas)

Patyriminė programa/ 8 kartai/ 8 savaitės – 110 EUR

Patyriminė programa/ 16 kartų/ 16 savaičių – 210 EUR

Mini darželio kainas rasite >>>

 

UŽSIĖMIMŲ ATŠAUKIMO TVARKA:

  • Jei užsiėmime dalyvauti negalėsite, kuo anksčiau atšaukite rezervaciją prisijungę savo asmeninėje rezervacijos sistemos paskyroje arba informuokite el. paštu vilnius@familyacademy.lt  bei paskambinę telefonu tel. +37061766222. Informuoti bei pranešti apie neatvykimą – būtina, priešingu atveju bus skaitoma, jog užsiėmime dalyvauta.
  • Jei buvote už užsiėmimus sumokėję, Jūsų užsiėmimai niekur nedings – juos perkelsime į kitas dienas ir kai galėsite dalyvauti – išnaudosite Jums patogiu laiku.

REGISTRACIJA: https://familyacademyvilnius.simplybook.it/v2/ 

KAIP MUS RASTI?

Family Lab Academy yra įsikūrusi Sporto g. 12, Vilnius.   (Parkingas mokamas (žalia zona), valandos kaina – 0,3 Eur.)

Maps.lt:                                                                                                                           Google maps:

 

Kilus klausimams ar nerandant kaip atvažiuoti, drąsiai skambinkite tel. +370 617 66222 arba rašykite el. paštu vilnius@familyacademy.lt 

 

Su didžiausiais linkėjimais

Family Lab Academy komanda!