Family Lab Academy džiaugiasi ir didžiuojasi, kad gali dalintis sukurtu turiniu, savo žiniomis ir patirtimis įvairių programų formatu ne tik su tėvais, bet ir su mokytojais. Tad junkis prie mūsų, palik el. paštą ir gauk mūsų naujienas! 

Adaptacijos programa mokytojams

Adaptacijos programa – tai unikali pasiruošimo darželiui programa skirta mokytojams  pasiruošti adaptacijai ne tik įgyjant kuo daugiau žinių, bet ir praktinių įrankių adaptacijai valdyti, komunikacijai su tėvais gerinti.

  • Tai ikimomokyklinio ugdymo mokytojų, ergoterapeutų, logopedų ruošta programa, todėl sudėtos atrinktos ir patikrintos žinios, praktiniai metodai ir įrankiai (atmintinės), veiklos ir praktiniai pavyzdžiai, kurie veikia adaptacijos metu.

Programoje Jūsų laukia:

  • 3 praktiniai seminarai. Pirmasis apie pasiruošimą adaptacijai, kad turėtumėte reikalingas žinias apie ją, antrasis apie pasiruošimą ir komunikaciją tėvams, kokie vaidmenys ir funkcijos, kad bi pusės dirbtų drauge bei tinkamai pasiruoštų, ir trečiasis, apie tai, kas laukia adaptacijai prasidėjus ir kokios galimybės ją palengvinti.
  • Proramos metu vyks 2  nuotoliniai susitikimai, kurių metu vyks palaikymas, Jūsų situacijų analizė, atsakymai į Jūsų klausimus.
  • Programoje yra paruoštos 3 paruoštukai – atmintinės, kurias galėsite naudoti  komunikacijoje su tėvais. Tai atmintinės nuo daiktų sąrašo, tėvų pasiruošimo ir pokalbio su jais atmintinės, kurios palengvins adaptaciją ruošiantis ir pirmosiomis savaitėmis.
  • Išklausius programą bus įteikiamas pažymėjimas.

ADAPTACIJOS PROGRAMOS KAINA (vienam mokytojui): 50 EUR.

Papildomi įrankiai, informacija ir patirtys adaptacijai įveikti

Dar papildomi seminarai tiek tėvams, tiek mokytojams iš psichologinės, pedagoginės pusės, kad adaptacijos etapui turėtumėte viską, ko reikia.
Jei vis dar kyla klausimų Jums ar Jūsų tėvams, drąsiai registruokitės konsultacijai ir skirsime Jūsų situacijai visą laiką, žinias ir patirtį.
Tai programa TIK tėvams, kurią galite rekomenduoti įsigyti ir išklausyti, kad tėvai būtų pasiruošę, turėtų reikiamą informaciją adaptacijos etapui.

Jaunųjų mokytojų inkubatorius

Jaunųjų mokytojų inkubatorius – tai galimybė jauniems (bet ne amžiumi, o noru mokytis) mokytojams greitai ir efektyviai pasiruošti startui, atrasti motyvacijos ir įkvėpimo, susirasti bendraminčių, kuriant inovatyvų ugdymąsi. Inkubatoriaus metu įkvėpsime Jus bendradarbiauti ir bendrauti su tėvais, ieškoti būdų bendram ir kokybiškam darbui su kolegomis bei inovatyviai taikyti žinomas teorijas bei ugdymo metodikas kiekvieną dieną. Tai puiki galimybė įgyti reikalingų praktinių žinių ir patarimų bei rasite įkvėpimo ir motyvacijos bendraminčių rate!

DAUGIAU apie inkubatorių >>>

REGISTRACIJA >>>

Registruokis, o kai inkubatorius jau prasidės – Jūs pirmieji gausite informaciją! 

Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk mūsų savaotės temas ir veiklas!

Kiekvieną savaitę Family Lab Academy aplinka ir veiklos keičiasi, nes keliaujame vis po kitą pasaulį, susipažįstame su skirtingais herojais, o mūsų sukurtų užsiėmimų ir veiklų metu – patiriame vis naujus nuotykius.

  • Kuriame patyrimines veiklas, kurios lavina ir ugdo vaikų pažinimo, socialinę-emocinę, kalbos, fizinę raidą.
  • Užsiprenumeravę naujienlaiškį gauna kiekvieną savaitę mūsų atrinktas ir paruoštas įgyvendinti namuose su vaikai veiklass, siekiant kurti kokybišką ir turiningą laiką.
  • Mokytojai naujienlaiškį prenumeruoja, nes tai pauikios patyriminės veiklos, kurias galima pritaikyti kiekvienai dienai su vaikais grupėse.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ paskutinėms temoms:

  • Rudens gėrybės >>>
  • Dinozaurų salos paslaptys >>>

Informacija pasiteiravimui

El. paštas info@familyacademy.lt

Tel. 8676 36516