Pažink šokio naudą!

Šie šokiai naudingi ne tik emociniam ir protiniam kūdikio vystymuisi, tai taip pat labai naudinga veikla ir vaikelį šokdinančiam žmogui. Tai puikus būdas ne tik kurti ypatingą artumo ir pasitikėjimo pripildytą ryšį su savo vaikeliu, bet ir užtikrinti geros nuotaikos bei energijos šaltinį. O šokant grupėje, visa tai veikia dar efektyviau.

Šių šokių metu gilinamas vaiko šokio pažinimas, lavinama koordinacija, pusiausvyra, lankstumas, smulkioji motorika. Šokiai su mažyliais – tai ne tik pramoga, bet ir vienas efektyviausių būdų stiprinti ir kurti tarpusavio ryšį su savimi ir su savo vaiku, kokybiškai bei žaismingai praleisti laiką kartu.

Šokių su kūdikiais nešioklėse ,,Joimove Babies” užsiėmimai yra skirti tėveliams su mažyliais nuo 3 mėn. iki tokio amžiaus, kuomet dar nori būti šokdinami nešioklėje ar vaikjuostėje. 

Užsiėmimus veda Family Lab Academy mokytoja, Joimove International instruktorė Indrė Neimantė . „Joimove” užsiėmimų su kūdikiais instruktoriai yra detaliai apmokyti apie saugų nešioklių/ vaikjuosčių naudojimą šokio metu, vaikutį šokdinančio suaugusiojo ir kūdikio saugumą bei sveikatą.

  • vyksta ketvirtadieniais 11 val.
  • Grupės dydis: iki 10 vaikų 
  • 10 Eur vienas kartas | 36 Eur. 4 kartai