Renginiai kraunami
19 rugpjūčio 2020 10€

Pasiruošimas darželiui ir adaptacija

Kaip lengvai ir greitai vaikas adaptuosis vaikų darželyje priklauso tiek nuo vaiko amžiaus, tiek nuo individualių savybių ir gebėjimo prisitaikyti naujoje aplinkoje. Tačiau yra ir kiti labai svarbūs elementai – tai ruošimasis darželiui dar būnant namuose bei tėvų savijauta, turimos žinios ir gebėjimas atsiskirti ir paleisti savo vaiką naujam etapui. Sprendimas išleisti į darželį panašus į situaciją nutraukti žindymą ar iškelti vaiką miegoti į savo lovytę, todėl būtina ruošti  ne tik vaiką darželiui, bet reikalinga ir psichologiškai pasiruošti ir patiems tėvams.

Dauguma vaikų adaptuojasi per 1-3 savaites, kitiems gali prireikti ir poros mėnesių.  Todėl kad šis laikotarpis sutrumpėtų ir visiems būtų kuo malonesnis, būtina apie tai ne tik turėti daugiau žinių, bet ir iš anksto pasiruošti. Toks yra šio seminaro pagrindinis tikslas. Seminaro metu analizuosime praktines situacijas, kurios padės lengviau suprasti, ką jaučia vaikas pirmosiomis dienomis/savaitėmis darželyje ir aptarsime veiksmus, kurie padės lengviau ir išmintingiau pasiruošti naujam etapui.

SEMINARU METU SUŽINOSITE:

  • Kaip pasiruošti ėjimui į darželį? Koks Jūsų elgesys ir veiksmai padės paruošti Jūsų mažylį naujam etapui?
  • Per kiek laiko vaikas apsipranta darželyje ir kaip jam galėtų padėti tėvai?
  • Kokios mamos reakcijos ir jausmai? Kaip su jais susitvarkyti atskyrus su vaiku?
  • Kokios yra priežastys, kodėl vaikas patiria stresą pradėjęs lankyti darželį? Kokiais būdais pasireiškia? Kuo skiriasi vaiko ir suaugusio žmogaus adaptacija?
  • Kaip suprasti ar mano vaikas jaučiasi darželyje gerai? Kokios galimos atsikyrimo nuo mamos, svetimos aplinkos darželyje pasekmės?

 

 

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

SEMINARO ĮRAŠAS: jei norite įsigyti šio seminaro įrašą (su klausimų-atsakymų sesija)kviečiame rašyti el. paštu info@familyacademy.lt 

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8676 36516

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  http://familyacademy.lt/vebinarai

 

Vieta

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizatorius

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.