Renginiai kraunami
12 gegužės 2020 7€

Kaip pagerinti vaiko dėmesio koncentraciją?

Vaiko gebėjimas sukaupti dėmesį – tai įgūdis, be kurio sunku išmokti naujų dalykų. Todėl seminaro metu kalbėsime apie vaikų gebėjimą sutelkti dėmesio koncentraciją, kokie viso to pagrindiniai trukdžiai bei kada verta sunerimti. Taip pat pateiksime praktinius patarimus, kaip padėti bei lavinti vaikų dėmesio koncentraciją ties atliekama veikla.

 

REGISTRUOKITĖS INTERNETINEI PASKAITAI

 

Šį seminarą ves Family Lab Academy mokytoja, ergoterapeutė Evelina Puidokaitė.

 

Daugiau apie seminarus tėvams

Family Lab Academy tėvams – tai profesionalų (psichologų, šeimų konsultantų, vaikų raidos specialistų ir praktikų)  praktiniai seminarai, kuriuose pateikiamos koncentruotos, aiškios žinios ir patirtis iš profesionalų, vaikų raidos, auklėjimo ir ugdymo klausimais, naujausi ugdymo metodai ir technikos, praktiniai patarimai ir rekomendacijos vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais.

 

Daugiau informacijos apie kitus seminarų ciklo „Savarankiškas ir dėmesingas vaikas šiuolaikiniame technologijų pasaulyje – misija įmanoma?“ vebinarus:  http://familyacademy.lt/vebinarai

Vieta

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizatorius

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.