Renginiai kraunami
26 sausio 2021 10€

TĖVYSTĖS PROGRAMA. VAIKŲ UGDYMAS IR KOKYBIŠKAS LAIKAS NAMUOSE

 

Family Lab Academy kviečia visus tėvelius dalyvauti praktiniuose nuotoliniuose seminaruose “Vaikų ugdymas ir kokybiškas laikas namuose”. VISIEMS UŽSIREGISTRAVUSIEMS ir negalintiems dalyvauti tiesiogiai nuotoliniame seminare, bus išsiųstas video su klausimų ir atsakymų sesija, video galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

NUOTOLINIAI SEMINARAI VYKS:
– 2021 m. vasario 2 dieną, 20.00 val. (turintiems 1-2 m. vaikučius)
– 2021 m. vasario 9 dieną, 20.00 val. (turintiems 2-4 m. vaikučius).

– 2021 m. vasario 17 dieną, 20.00 val. (turintiems vaikučius 0-12 mėn.)

 

Kiek laiko iš tiesų reikia praleisti su savo vaikais? Svarbi kiekybė ar kokybė? Naujausi moksliniai tyrimai parodė, jog kokybiškai su vaiku praleistas laikas turi didelę įtaką vaiko raidai, stiprina tėvų ir vaikų tarpusavio santykius, rečiau kyla elgesio problemų tiek namuose, tiek pradėjus lankyti švietimo įstaigas, vaikai yra psichiškai ir emociškai stipresni, atsparesni. Daugelis suvokiame tokio laiko naudą, tačiau nuo ko pradėti? Kaip įgyti pagrindines reikalingas žinias tokio laiko kūrimui? Kaip sąmoningai formuoti tokį ryšį su vaiku?

SEMINARU METU SUŽINOSITE:

– Koks laikas namuose yra kokybiškas? Ką jis duoda vaikams ir tėvams? Kodėl jis toks svarbus vaiko raidai? Kokie kokybiško laiko priešai ir kaip su jais susitvarkyti? Kaip suderinti visų šeimos narių poreikius? Nuo ko pradėti formuoti įprotį leisti su vaikais laiką kokybiškai, įdomiai ir smagiai?

– Ką reikia žinoti apie vaikų ugdymą namuose? Ar kokybiškas laikas tai tas pats kas ugdymas namuose?

– Kuo naudinga užsiimti su vaiku namuose skirtingais amžiaus raidos tarpsniais?  Pasidalinsime praktiniais patarimais, kaip formuoti naują įprotį – kokybiškai leisti laiką su vaiku namuose bei užsiėmimų ir veiklų idėjomis, nuo ko pradėti kurti įdomų bei smagų laiką su vaikais.

PO SEMINARO JŪS:

– Turėsite žinių apie vaiko raidą ir kaip jos ypatumus panaudoti kasdienėse veiklose.

– Atrasite savyje kūrybinio potencialo ir kūrybinių galių kurti įdomų ir smagų laiką su vaikais.

– Turėsite idėjų veiklos su vaikais namuose ir iš karto pradėsite ugdyti naują įprotį – kokybiškai leisti laiką su vaikais.

 

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

REGISTRACIJA ADRESU https://forms.gle/r9Ko6xj1SRs29hrA6

SEMINARO TRUKMĖ: 1,5 val.

SEMINARO LEKTORĖS:

Jovita Starkutė, edukologė, Family Lab Academy įkūrėja.

Indrė Neimantė, Klaipėdos padalinio kūrybinių veiklų vadovė, “Joimove International” instruktorė.

 

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO, bus išsiųstas video su klausimų ir atsakymų sesija ir galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. +370 664 31082, +370 625 04700

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Vieta

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas, 50264 Lietuva
Alt

Organizatorius

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami. Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.