Renginiai kraunami
21 balandžio 2020 10€

Ribos ir susitarimai su 3-6 metų vaikais

Karantino metu tėvams kyla dideli iššūkiai, kaip suderinti visų šeimos narių pareigas, funkcijas ir atsakomybes?  Vaiko poreikius, buitį (maisto gaminimą, tvarkymąsi) ir darbą iš namų? Šioje situacijoje kaip niekad svarbi tiek vaiko dienotvarkė, tiek tikslus atsakomybių paskirstymas, tiek susitarimai bei ribos. Poreikiams nesuderinus namuose situacija tampa tikru iššūkiu, atsiranda irzlumas, kantrybės stoka ir vaikų netinkamas elgesys.

 

Seminaro metu sužinosite:

  • Kaip suderinti karantino metu visus šeimos poreikius? Kaip tėvai turi organizuoti visų laiką, kad visų šeimos narių poreikiai būtų patenkinti?
  • Kaip namuose įvesti vaiko dienotvarkę? Kokia ji turi būti? Kokia dienotvarkės nauda ir kodėl ji tokia svarbi šiuo laikotarpiu?
  • Ką svarbu tėvams žinoti apie vaikų amžiaus raidos tarpsnių krizes (naujagimio, 1, 3, 5 metų krizės)?
  • Kaip ir kokius susitarimus įvesti su vaikais ir tinkamai nustatyti ribas?
  • Kaip tinkamai drausminti? Tinkamai skatinti ir motyvuoti teigiamai elgtis?
  • Ar gali technologijos būtų pagalbininkais šiuo laikotarpiu bei kokia jų įtaka mažamečiams vaikams?

Šį seminarą ves lektorė, psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė, turinti 15 metų patirtį dirbant su vaikais, paaugliais bei jų tėvais, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė.

 

SEMINARO ĮRAŠAS: jei norite įsigyti šio seminaro įrašą ir skaidres, kviečiame rašyti el. paštu info@familyacademy.lt  

Daugiau informacijos apie kitus vebinarushttp://familyacademy.lt/vebinarai

 

Vieta

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizatorius

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.