Renginiai kraunami
12 lapkričio 2019 15€

Vaikų manipuliacijos: kaip jas atpažinti ir joms nepasiduoti?

Tai, kad vaikai manipuliuoja – normalu, jie taip mokosi gyventi, ieško galimybių kaip gauti tai, ko nori, arba išmoksta tai daryti iš aplinkinių.  Visi žinome, kad taisykles namuose nustato tėvai. Tačiau kodėl neretai atsitinka taip, kad tėvai paklūsta mažųjų taisyklėms? Kaip ir suaugusieji, vaikai irgi manipuliuoja. Kodėl? Kaip atskirti vaiko poreikius nuo įgeidžių? Kokie populiariausi vaikų manipuliavimo būdai bei kaip jiems atsispirti?

Seminaro metu sužinosite:

  • Kodėl suaugusieji pasiduoda vaikų manipuliacijoms?
  • Kodėl vaikai manipuliuoja?
  • Kaip atskirti vaiko poreikius nuo įgeidžių?
  • Kaip atpažinti, kad vaikai manipuliuoja?
  • Populiariausi manipuliavimo būdai, kaip jiems atsispirti?
  • Kaip išlaikyti sveiką protą ir nepasiduoti manipuliacijai?

Šio seminaro metu bus dalinamasi patirtimi ir pristatomi metodai bei būdai, kaip įsitraukti į vaikų gyvenimą padedant spręsti jo „mažojo pasaulio“ problemas, kaip suprasti, palaikyti ir įsitraukti, kad mažajam būtų jos lengvai išsprendžiamos. Didelis dėmesys šiame seminare bus skiriamas, kaip tinkamai atliepti jų poreikius nepasiduodant manipuliacijoms, sudaryti sąlygas klysti, patiems patirti ir susikurti savojo pasaulio matymą. Lektorė paskaitos metu patars tėveliams, kaip išlaikyti discipliną namuose bei tinkamai drausminti, pasidalins apie dažniausiai tėvelių daromas klaidas baudžiant vaikučius, paprastai ir aiškiai paaiškins, kokių pasekmių galima sulaukti, jei prieš vaiką naudosime netinkamas priemones. Visi patarimai paprasti ir lengvai pritaikomi, o svarbiausia efektyvūs.

 

REGISTRUOKITĖS PASKAITAI

 

Ši paskaita yra 3 modulio „Padėkime vaikui augti“ dalis.

 

Kitos šio modulio paskaitos:

2019-09-17, 18:00, Kaip susidraugauti su gerų vaikų piktais ožiukais? 

2019-10-15, 18:00, Kaip tinkamai drausminti vaikus?

 

REGISTRUOKITĖS VISAM MODULIUI

 

Šį modulį ves lektorė Jūratė Bortkevičienė, psichologė, edukologė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytoja ir organizatorė, knygos „Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius vaikų ir tėvų santykius“, trijų vaikų mama, UAB „Galimybių arsenalas“ verslo konsultantė

 

Daugiau apie seminarus tėvams

 

Family Lab Academy tėvams – tai profesionalų (psichologų, šeimų konsultantų, vaikų raidos specialistų ir praktikų)  praktiniai seminarai, kuriuose pateikiamos koncentruotos, aiškios žinios ir patirtis iš profesionalų, vaikų raidos, auklėjimo ir ugdymo klausimais, naujausi ugdymo metodai ir technikos, praktiniai patarimai ir rekomendacijos vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais.

 

Daugiau informacijos apie kitus seminarus:  https://familyacademy.lt/parents-lab/

Vieta

Radvilėnų pl. 1B, Kaunas
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas, 50264 Lietuva
Alt

Organizatorius

Jūratė Bortkevičienė - psichologė, edukologė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytoja ir organizatorė, knygos „Atsakinga tėvystė. Kelias į darnius vaikų ir tėvų santykius“, trijų vaikų mama, UAB „Galimybių arsenalas“ verslo konsultantė