DIDŽIAUSIAS ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMAS LIETUVOJE

Tėvams ir ankstyvojo ugdymo specialistams

Jau prasideda registracija į trečią kartą Lietuvoje vyksiantį didžiausią motyvacinį  ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMĄ, kuris vyks gegužės 23-25 dienomis, 13:00-14:30 val. nuotoliniu būdu.

 • Ankstyvojo ugdymo forumo tikslas – suburti tėvus ir ankstyvojo ugdymo specialistus, mokytojus žinių ir patirties, naujausių ugdymo teorijų ir praktikų dalinimusi, kviesti įsikvėpti tėvystėje, motyvuotis ir įgyti skatinančių veikti bei keisti žinių.
 • Praktiniame trijų dienų forume kalbėsime apie kylančius iššūkius tėvystėje, kaip juos galime įveikti šiuolaikiniais būdais, kaip kurti santykį su savimi ir su vaiku matant tik savo auginimo galimybes bei kokie įrankiai bei žinios gali padėti kasdienėse praktinėse situacijose.

Ankstyvasis vaikų amžius – ypatingai svarbus  laikas, kai didelę įtaką vaiko raidai, jo ugdymui turi tėvai ir ankstyvojo ugdymo specialistai. Bendraukime, dalinkimės, įkvėpkime vieni kitus!

Trys dienos įkvepiančių pranešimų!

Ankstyvojo ugdymo forumo programa - jau netrukus!

PARTNERIAI, KURIE DRAUGE KELIAUJA NUO FORUMO PRADŽIOS

Forumo pagrindiniai partneriai

 • Džiaugiamės ir dėkojame mūsų partneriams, kurie mūsų ankstyvojo ugdymo forumo idėja patikėjo nuo pirmojo pristatymo ir prisijungė kaip pagrindiniai partneriai skleisdami žinią apie jį. Mums tai reiškia labai daug ir augina norą kiekvienais metais padaryti vis geriau. Ačiū Jums.

Forumo akademiniai partneriai

 • Džiaugiamės gausiu akademinių partnerių būriu, kurie skleidžia žinią savo bendruomenei. Ypatingai studentams, kurie studijuoja ankstyvąjį ugdymą ir siekia suprasti, kas svarbu tėvystėje ir kaip jie, kaip jaunieji specialistai, gali prisidėti prie tėvų didesnio įsitraukimo ir didesnės žinių sklaidos. Jaunieji pedagogai turi matyti, žinoti daugiau, kad būdami drauge su vaiku ir tėvais gebėtų rasti reikalingus sprendimus laimingo ir sėkmingo asmenybės augimui.

Forumo komunikaciniai partneriai

 • Dėkojame komunikaciniams partneriams, kurie skleidžia žinią ir dalinasi mūsų renginiu, jį transliuoja ir jų dėka gali kuo daugiau tėvų ir ankstyvojo ugdymo specialistų prisijungti ir dalyvauti ankstyvojo ugdymo forume.

Forumo draugai

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO' 2022 PRANEŠĖJAI

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO' 2021 PRANEŠĖJAI

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMAS' 2024

Kaip ir kokiais būdais galite prie mūsų prisijungti?

 • Jei ir Jūs tikite, kad ankstyvasis vaiko amžius yra labai svarbus tiek vaikui, tiek patiems tėvams, kad formuoti reikalingus įpročius, įgyti reikalingų žinių, kad tėvystė būtų lengvesnė – prisijunkite prie mūsų. Drauge galime gerokai daugiau! 
 • Inicijavome šį forumą dalinimuisi, nes tikime ankstyvojo ugdymo svarba ir nauda. Todėl siekiame auginti šį renginį visiškai iš savo iniciatyvos ir noro dalintis, kad kiekvienais metais jis būtų brandesnis, sąmoningesnis ir pasiektų kuo daugiau Lietuvos piliečių, norinčių augti ir tobulėti su savo vaiku nuo pat ankstyvojo amžiaus ir atrasti ramybę tėvystėje. 
 • Norime išlaikyti renginį nemokamą, kad kuo daugiau besidominčių ankstyvuoju ugdymu galėtų prisijungti ir įgyti reikalingų žinių tėvystėje apie vaiko auginimą, ugdymą ir įsikvėpti kasdienybėje per kitų turimas patirtis ir informaciją.

Prisidėkite prie mūsų, kad galėtume drauge nešti ankstyvojo ugdymo vėliavą Lietuvoje. Taigi, kaip galite prisidėti?

 • Galite dalintis žiniomis ir praktika skaitant pagrindinius pranešimus,
 • Skeisdami žinią savo turiai auditorijai  ir būdami komunikaciniu partneriu,
 • Prisidėdami prie organizacinių, komunikacinių vidinių renginio organizavimo darbų,
 • Ir kitais būdais, kurie gali gerokai išauginti šį forumą ir iškelti į didesnes kokybės, vertybių ir vsų forumo dalyvių – tėvų, ankstyvojo ugdymo specialistų, dirbančių su tokio amžiaus vaikais, supratimą, savivertę ir sąmoningumą! 

DAUGIAU INFORMACIJOS, JEI NORĖSITE PRISIJUNGTI

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!

Išsamesnė informacija el. p. info@familyacademy.lt arba

Tel. Nr. +370 676 36516