Nors 2023 metai dar  labai toli, tačiau jau kviečiame prisijungti įvairomis formomos prie ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO’ 2023. Mes tikime bendryste, dalinimusi ir žinių sklaida, todėl prisijunkite prie mūsų komandos organizuojant šį renginį! 

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMAS vyks jau trečią kartą Lietuvoje 2023 metais, gegužės 23-25 dienomis, nuotoliniu būdu, buriantis tėvų ir ankstyvojo ugdymo specialistų bendruomenę, kviečiantis įsikvėpti kasdienybėje, motyvuotis ir įgyti skatinančių veikti bei keisti žinių.

Forumo tikslas – sujungti tėvus, mokytojus ir ankstyvojo ugdymo specialistus žinių ir patirties, naujausių ugdymo teorijų ir praktikų jas jungiant su kitomis mokslo sritimis dalinimuisi.

 

Kodėl mums svarbu šį renginį auginti ir daryti toliau nemokamą?

  • Kodėl mums tai svarbu? Ankstyvasis vaikų amžius – ypatingai svarbus  laikas, kai didelę įtaką vaiko raidai, jo ugdymui turi tėvai ir ankstyvojo ugdymo specialistai. Todėl labai svarbu vieni kitus suprasti, žinoti, kuo gyvename, kaip jaučiamės ir kaip galime vieni kitiems padėti augti visiems drauge su savo vaikais.
  • Inicijavome šį forumą dalinimuisi, nes tikime ankstyvojo ugdymo svarba ir nauda. Todėl siekiame auginti šį renginį visiškai iš savo iniciatyvos ir noro dalintis, kad kiekvienais metais jis būtų brandesnis, sąmoningesnis ir pasiektų kuo daugiau Lietuvos piliečių, norinčių augti ir tobulėti su savo vaiku nuo pat ankstyvojo amžiaus ir atrasti ramybę tėvystėje. 
  • Norime išlaikyti renginį nemokamą, kad kuo daugiau besidominčių ankstyvuoju ugdymu galėtų prisijungti ir įgyti reikalingų žinių tėvystėje apie vaiko auginimą, ugdymą ir įsikvėpti kasdienybėje per kitų turimas patirtis ir informaciją.

Kaip ir kokiais būdais galite prie mūsų prisijungti?

Jei ir Jūs tikite, kad ankstyvasis vaiko amžius yra labai svarbus tiek vaikui, tiek patiems tėvams, kad formuoti reikalingus įpročius, įgyti reikalingų žinių, kad tėvystė būtų lengvesnė – prisijunkite prie mūsų. Drauge galime gerokai daugiau! 

Prisidėkite prie mūsų, kad galėtume drauge nešti ankstyvojo ugdymo vėliavą Lietuvoje. Taigi, kaip galite prisidėti?

  • Galite dalintis žiniomis ir praktika skaitant pagrindinius pranešimus,
  • Skeisdami žinią savo turiai auditorijai  ir būdami komunikaciniu partneriu,
  • Prisidėdami prie organizacinių, komunikacinių vidinių renginio organizavimo darbų,
  • Ir kitais būdais, kurie gali gerokai išauginti šį forumą ir iškelti į didesnes kokybės, vertybių ir vsų forumo dalyvių – tėvų, ankstyvojo ugdymo specialistų, dirbančių su tokio amžiaus vaikais, supratimą, savivertę ir sąmoningumą! 

PARTNERIAI, KURIE DRAUGE KELIAUJA NUO FORUMO PRADŽIOS

FORUMO PAGRINDINIAI PARTNERIAI

Džiaugiamės ir dėkojame mūsų partneriams, kurie mūsų ankstyvojo ugdymo forumo idėja patikėjo nuo pirmojo pristatymo ir prisijungė kaip pagrindiniai partneriai skleisdami žinią apie jį. Mums tai reiškia labai daug ir augina norą kiekvienais metais padaryti vis geriau. Ačiū Jums.

FORUMO AKADEMINIAI PARTNERIAI

Džiaugiamės gausiu akademinių partnerių būriu, kurie skleidžia žinią savo bendruomenei. Ypatingai studentams, kurie studijuoja ankstyvąjį ugdymą ir siekia suprasti, kas svarbu tėvystėje ir kaip jie, kaip jaunieji specialistai gali prisidėti prie tėvų didesnio įsitraukimo ir didesnės žinių sklaidos. Jaunieji pedagogai turi matyti, žinoti daugiau, kad būdami drauge su vaiku ir tėvais gebėtų rasti reikalingus sprendimus laimingoir sėkmingo asmenybės augimui.

FORUMO KOMUNIKACINIAI PARTNERIAI

Dėkojame komunikaciniams partneriams, kurie skleidžia žinią ir dalinasi mūsų renginiu, jį transliuoja ir jų dėka gali kuo daugiau tėvų ir ankstyvojo ugdymo specialistų prisijungti ir išgirsti mūsų paruoštą turinį. 

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO' 2021 PRANEŠĖJAI

DAUGIAU INFORMACIJOS, JEI NORĖSITE PRISIJUNGTI

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!

Išsamesnė informacija el. p. info@familyacademy.lt arba

Tel. Nr. +370 676 36516