Family Lab Academy – visuminio ugdymosi šeimai akademija, burianti šeimas,  pedagoginę bendruomenę dalinimuisi ir kūrybai drauge. Jei matote save mūsų bendruomenėje – junkitės ir leiskite su Jumis susipažinti!

Prisijunkite prie mūsų komandos Kaune ir Klaipėdoje

IEŠKOME DARŽELIO MOKYTOJŲ:

 • Labai mylinčių vaikus ir norinčių dirbti su 1-3 metų vaikais,
 • Smalsių ir žingeidžių, iniciatyvių ir kūrybiškų, entuziastingų ir nenustygstančių,
 • Turinčių ikimokyklinio ugdymo išsilavinimą arba kitą ankstyvojo ugdymo išsilavinimą,
 • Arba norinčių labai sparčiai mokytis, augti ir tobulėti drauge bei dirbti mūsų komandoje – profesionalioje, atsakingoje ir nuolat tobulėjančioje.

IEŠKOME KŪRYBINIŲ VEIKLŲ MOKYTOJŲ:

 • Norinčių vesti kūrybinius užsiėmimus šeimoms, tėvams drauge su vaikais,
 • Besidominčių vaiko raidos tarpsniais ir vaikų raidos sritimis, ugdymo tendencijomis ir lavinimo metodikomis ir gebandčio dalintis savo žiniomis,
 • Sklandžiai kalbančių lietuviškai, turinčių puikius komunikavimo įgūdžius,
 • Energingų, kūrybiškų ir entuziastingų,
 • Norinčių labai sparčiai mokytis, augti ir tobulėti drauge.

IEŠKOME ANKSTYVOJO UGDYMO SPECIALISTŲ:

 • logopedų,
 • ergoterapeutų,
 • kineziterapeutų,
 • šokio, muzikos, teatro ir kitų  ankstyvojo ugdymo mokytojų.
 • Mes nuolat kuriame naujas, inovatyvias programas šeimoms, kūdikiams ir vaikams iki 6 metų, todėl nuolat ieškome kūrybiškų, entuziastingų ir iniciatyvių komandos narių.

Registruokitės susitikimui ir pokalbiui

Susipažink su Family Lab Academy ir personalo valdymo sistema

Playlist

1 Videos

Prisijunk prie Jaunųjų mokytojų inkubatoriaus, jei nori tobulėti ir augti

Family Lab Academy mokytojai savo patirtimis ir žiniomis dalinasi mokytojais ir kviečia dalyvauti JAUNŲJŲ MOKYTOJŲ INKUBATORIUJE, kuriame kviečiame įgyti reikalingų praktinių žinių ir patarimų bei rasti įkvėpimo ir motyvacijos bendraminčių rate. Kodėl jaunieji mokytojai? Čia jaunieji ne patirtimi ar amžiumi, o jauni noru tobulėti, nuolat augti ir įgyti vis naujų žinių inovatyviam ugdymo procesui, tarpusavio santykiams ir požiūrio formavimui.

JAUNŲJŲ MOKYTOJŲ INKUBATORIUS – tai galimybė mokytojams greitai ir efektyviai pasiruošti startui, atrasti motyvacijos ir įkvėpimo, susirasti bendraminčių kuriant inovatyvų ugdymąsi arba tiesiog tobulėti ir įsikvėpti.

Daugiau informacijos rasite ČIA.

 • Labai džiaugiamės bendradarbiaudami su žiniasklaidos kanalais ir suteikdami galimybę dalintis savo žiniomis, patirtimis ir požiūriu kiekvienam mūsų komandos nariui.

Koks turi būti mokytojas? 10 TOP savybių, kurios būtinos dirbant su vaikais

Kokiomis 3 savybėmis apibūdintumėte save kaip mokytoją? Pavyko? Nes mums tai ne. Vos tilpome į 10 ir tai tik TOP savybių, kokiu mokytoju norime būti kievieną dieną. Kalbėdami apie tai, kokiu mokytoju turi būti mokytojas ankstyvajame ugdyme, ugdantis vaikus iki 6 metų, iš karto mintyse kilo nuolat besišypsantis, nenustygstantis ir smalsus pasakų herojus, kuris veda vaikus į pasakų šalį, kasdien susiduria su pačiais netikėčiausiais nuotykiais bei iššūkiais ir stengiasi nuolat būti įdomus, šiuolaikiškas ir intriguojantis bet kokioje situacijoje.

_____________________________

Visą straipsnį su Family Lab Academy darželio mokytoja, kineziterapeute Brigita Šimaityte ir darželio mokytoja Karolina Čiaraite,  skaitykite  ČIA

Vis sunkiau atsakyti į klausimą, koks tuti būti šiuolaikinis mokytojas

Ar galvojate, koks esate,, o gal turite būti pedagogas ir ar tikrai yra aiški Jūsų misija? Mes apie tai diskutuojame dažnai. Bet sutariame, jog mokytojas yra svarbus kiekvieno vaiko gyvenime, asmenybės formavimęsi, vertybių perdavime, siekyje pažinti ir suprasti pasaulį iš kitokio požiūrio kampo. Čia tikriausiai ir yra esmė – parodyti vaikams „kita“ visomis prasmėmis: kalbantis, diskutuojant, skiriant ir rodant dėmesį, girdint, klausiant ir išklausant, dirbant ir drauge ir su kiekvienu individualiai … brėžiančiu ribas, nustatančiu taisykles, bet tuo pačiu ir parodančiu kryptį, kur link turi judėti.

_____________________________

Visą straipsnį su edukologe, Family Lab Academy įkūrėja Jovita Starkute ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Dumblliauskiene, skaitykite  ČIA

Kodėl konkurencija švietime vis dar egzistuoja?

Ar Jūs savo darbe konkuruojate? Kaip tai pasireiškia? Ko reikia, kad nebūtų komandose konkurencijos? Geras iššūkis bet kokiai švietimo organizacijai. Nuolat galvojame apie tai ir kaip tai pakeisti, kaip jaustis saugiai ir imtis bendradarbiavimo bei vienas kito auginimo. 

Galime savęs klausti – norime bumbėti, pavydėti ir savo kūrybinę energiją atiduoti negatyvui? Ar norime savo energiją atiduoti kūrybai, pozityvių santykių tarpusavyje su tėvais ir kolegomis, kurti?

_____________________________

Visą straipsnį su edukologe, Family Lab Academy įkūrėja Jovita Starkute ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Dumblliauskiene, skaitykite ČIA