Sveiki atvykę į
Family Lab Academy Klaipėda!

Visuminio ugdymosi šeimai akademija, kurioje vyksta inovatyvios ir kūrybiškos veiklos šeimai, tėvams drauge su vaikais. Augame kartu su savo šeimomis.

Pusdienio darželis
Patyriminė programa
Savarankiškumo mokyklėlė
Kūrybiniai užsiėmimai
Gimtadieniai ir šventės
Creativity activity
Vaikų ergoterapija
Kalbos lavinimas
Pasiruošk mokyklai
STEAM mokyklėlė
Šokiai su mažyliais
Mankšta nėščiosioms
Dantų sveikatos programa
Anglų kalbos pamokos
Individualios pamokos

Prisijunk prie mūsų veiklų Klaipėdoje vaikams ir visai šeimai

Čia mes kuriame, tyrinėjame ir atrandame pasaulį drauge, mokomės augti ir kokybiškai bei turiningai leisti kartu!

Family Lab Academy užsiėmimų metu vaikai drauge su tėvais patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami. Žaisdami ir kurdami mėgaujasi kūrybos priemonių ir technikų įvairove, lavina komunikacinius, bendradarbiavimo, kritinio mąstymo, kūrybingumo įgūdžius bei ugdo emocinio intelekto gebėjimus.

During creative activities children will create, play, discover and explore while enjoying, observing, thinking and experimenting.

Savarankiškumo mokyklėlė – ergoterapijos užsiėmimai, skirti kiekvieno vaiko savarankiškumui ugdyti.

Tai tęstinė programa, apjungianti tarpdisciplininius ir patyriminius ugdymo(si) būdus ir priemones, suteikianti galimybes vaikams ir tėvams drauge įdomiai, turiningai tyrinėti bei atrasti skatinant visų vaiko raidos sričių vystymąsi.

Tai tęstinė programa, apjungianti tarpdisciplininius ir patyriminius ugdymo(si) būdus ir priemones, suteikianti galimybes vaikams ir tėvams drauge įdomiai, turiningai tyrinėti bei atrasti skatinant visų vaiko raidos sričių vystymąsi.

Edukaciniai patyriminiai -kūrybiniai užsiėmimai, vykstantys patogiu laiku darbo dienomis ir savaitgaliais, kur vaikai patys kuria, žaidžia ir tyrinėja.

Linksmybės ir kūrybinė programa įvairaus amžiaus vaikams. Erdvė pritaikyta Jūsų šventei.

Užsiėmimo metu orientuojamasi į vaiko gebėjimą funkcionuoti kasdienėje veikloje, tapti nepriklausomam ir suprasti aplinką. Vaikai mokosi įgyti reikalingus įgūdžius kasdienėje veikloje, lavina savo pažinimo funkcijas (atmintį, dėmesio koncentraciją, loginį mąstymą), smulkiosios motorikos gebėjimus, savarankiškumo bei taisyklingo piešimo, rašymo priemonės laikymo ir kontrolės įgūdžius.

Kalbiniai užsiėmimai skirti kalbos išraiškos ir supratimo mokymuisi leidžiantys vaikams laisvai reikštis per garsus, garsažodžius, žodžius ir sakinius.

Savaitgalio mokyklėlė 5-6 m. vaikams, kurie ruošiasi pradėti lankyti pirmą klasę. Užsiėmimų metu vaikai žaidimų, sensorinių veiklų metu mokosi raidžių ir skaičių pažinimo, skaitymo bei skaičiavimo, atlieka įvairias užduotis padedančias pasiruošti mokyklai. 

Family Lab Academy STEAM mokyklėlė skirta 4-6 metų vaikams, kurie nori papildomai tobulėti ir atskleisti savo savarankiškumo bei kūrybiškumo gebėjimus.

Naujiena Klaipėdos Family Lab Academy studijoje. Treniruotės trukmė – 45 min. Mankštas ves trenerė Dovilė.

Gal ieškote pagalbos ruošiant namų darbais? Gal norite padėti vaikui mokantis lietuvių kalbos ar matematikos? Gal jūsų vaikas keitė mokyklą ar keitėsi mokytojas? O gal norisi pasiruošti pirmai klasei? Tuomet jūsų vaikui gali padėti individualios pamokos, kurių metu skiriamas visas dėmesys vienam mokiniui.

Šokiai ,,Joimove Kids” skirti mamai, tėčiui ar kitiems vaiką prižiūrintiems asmenims šokti kartu su 1 – 4 metų mažyliais.

Family Lab Academy muzikos pažinimo programa „Garso bangelės“- tai ankstyvojo muzikinio ugdymo programa, skirta 1- 4 metų amžiaus vaikams ir jų tėvaliams. Šie užsiėmimai sukurti tam, kad padėtų atsiskleisti vaiko kūrybiškumui, emocijų valdymui, motorikos įgūdžių ir kalbos lavinimui.

Family Lab Academy komanda

Image
Jovita Starkutė
Family Lab Academy įkūrėja, edukologė
Image
Indrė Neimantė
Klaipėdos padalinio vadovė ir kūrybinių veiklų vadovė
Image
Simona Valantinė
Klaipėdos padalinio vadovė
Image
Julija Dargė
Administratorė, kūrybinių veiklų ir jogos mokytoja
Image
Ieva Kareivienė
Pusdienio darželio mokytoja | Pasiruošk mokyklai mokytoja
Image
Sandra Jokubauskytė
Pusdienio darželio mokytoja
Image
Agnė Račkauskaitė
Kūrybinių veiklų mokytoja
Image
Viktorija Domarkaitė
STEAM ir "Pasiruošk mokyklai" mokytoja
Image
Evelina Ruginė
Ergoterapeutė