Family Lab Academy

Knyga "Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?"

 • Seneliams
 • Tėvams
 • Specialistams
Image
Ši knyga – tai Jūsų įdomus, prasmingas ir pilnas įspūdžių laikas savo anūkams, pilnas idėjų ir kūrybinių veiklų, kurias kursite ir į kurias įsitrauksite visi drauge. Knygoje:
  • rasite idėjų, kaip anūkus įtraukti į žaidimo, kūrybos ir ugdymosi drauge su Jumis procesą;
  • prisiminsite, kaip skatinti anūkų raidą fizinėmis, kalbos, pažinimo, socialinėmis ir emocinėmis veiklomis;
  • rasite daug žaidimų, užduočių ir kūrybinių veiklų idėjų, kaip kurti drauge ir įtraukti tiek mažuosius, tiek vyresnius anūkus į nuolatinį tyrinėjimą.
Image
Ši knyga – tai Jūsų šeimos laikas ir individualus laikas vaikui. Tai tarsi Jūsų „pasimatymas“ su vaiku, išskirtinai veikiant tik tai, kas vaikui įdomu, skiriant visą dėmesį tik jam. Tai knyga Jums augant drauge su vaikais bei tampant tėvais, kurie kuria su vaikais kokybišką laiką drauge. Knygoje:
  • sužinosite, kokiomis veiklomis skatinti vaiko fizinę, kalbos, pažinimo, socialinę ir emocinę raidą namuose;
  • rasite patarimų, kaip namie sukurti kūrybingumą ugdančią, tobulėti skatinančią aplinką;
  • rasite daug kūrybinių veiklų idėjų, žaidimų ir užduočių tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikams, kaip vaikus ugdyti namuose panaudojant turimas priemones
Image
Ši knyga padės specialistams, dirbantiems su vaikais iki 5 metų lengviau planuoti ir organizuoti kūrybines veiklas individualiai vaikams bei vaikų grupėms, kurių metu bus lavinama fizinė, kalbos, pažinimo, socialinė ir emocinė raida. Leidinyje taip pat rasite tiek teorinių, tiek praktinių patarimų. Knygoje:
  • 7 skirtingi temų blokai ir dar daugiau idėjų pažintinėms, meninėms, kalbinėms, muzikinėms bei fizinėms veikloms;
  • inovatyvūs sprendimai ir pasiūlymai užsiėmimams pasitelkiant visus pojūčius;
  • teorinis pagrindas veiklų planavimui;
  • praktiniai patarimai, kaip sukurti kūrybišką aplinką, pasitelkti pačias paprasčiausias priemones; 
  • fizinę, kalbos, pažinimo, socialinę ir emocinę raidą skatinančios veiklos;
  • eksperimentų ir įvairių priemonių receptai;
  • veiklos skatinančios tyrinėjimą ir lauke, ir uždaroje patalpoje;
  • individualios bei grupinės veiklos;
  • patarimai, kaip kurti santykį su vaiku.
Jovita Starkutė ir Indrė Neimantė

VISI ESAME KŪRĖJAI, BET TIK KŪRĖJAI TAI ŽINO.

Mūsų filosofija

Raktas į sėkmingą tėvystę – savo vaiko ypatybių pažinimas. Kad jį pažintumėte, turite su vaiku praleisti kuo daugiau laiko, stebėti, kaip jis reaguoja, elgiasi ir kokius jausmus reiškia įvairiose situacijose, kaip elgesys, emocijos kinta laikui bėgant ir vaikui augant. Tai vienintelis būdas suvokti, kas veiks ir kas neveiks jį auklėjant. Mokslas negali mums pasakyti, kaip elgtis kiekvienu konkrečiu atveju, nes skirtingi ir vaikai, ir tėvai, nevienoda aplinka. Asmenybė formuojasi veikiama individualių savybių, gyvenimo sąlygų, prigimties ir tėvų auklėjimo. 

Image

Apie ką ši knyga?

Visuminio ugdymosi šeimai akademijos „Family Lab Academy“ edukologių Jovitos Starkutės ir Indrės Neimantės knyga „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ padės tėvams atsakyti į daugybę klausimų, kylančių pačiu svarbiausiu vaikų auginimo ir ugdymo laikotarpiu – nuo gimimo iki 5 metų.

Knygoje sužinosite, kaip paskatinti vaiko fizinę, kalbos, pažinimo, socialinę ir emocinę raidą, kokios veiklos lavina svarbiausius įgūdžius ir kaip jomis sudominti mažylį. Taip pat rasite patarimų, kaip namie sukurti kūrybingumą ugdančią, tobulėti skatinančią aplinką, kaip ugdymui pritaikyti kūrybines dėžes.
Knygoje gausu kūrybinių veiklų idėjų. Autorių siūlomi žaidimai, užduotys, pratimai ir kitos veiklos skatins vaiko ugdymosi procesą, visai šeimai suteiks kūrybos, buvimo kartu džiaugsmą. Šioms idėjoms įgyvendinti pakaks namie turimų priemonių. Visos veiklos skirtos mažyliams, tačiau lengvai pritaikomos ir vyresniems vaikams.

Leiskitės į nuostabią pažinimo kelionę kartu su vaiku nuo pirmųjų jo gyvenimo akimirkų. Drauge džiaukitės, tyrinėkite, atraskite, mokykitės ir mėgaukitės!

Specialistų atsiliepimai

EDITA AKSTINAVIČIENĖ
EDITA AKSTINAVIČIENĖLogoterapeutė, logopedė, specialiosios pedagogikos (judesio korekcijos), specialiojo ugdymo koordinavimo specialistė, dirbanti vaikų kalbos raidos vertinimo srityje LSMU ligoninės Kauno klinikų Vaikų reabilitacijos ligoninėje; tinklaraščio „Augame drauge“ įkūrėja.
Read More
Šioje tėvams skirtoje knygoje aiškiai pateikta teorinė informacija apie vaikų raidą papildyta praktiniais patarimais ir pavyzdžiais,kuriuos galima pritaikyti kiekvienuose namuose. Joje ne tik pagrindžiama bendros kūrybinės vaiko ir tėvų veiklos svarba, bet ir paaiškinama, kaip sukurti vaiko raidą skatinančią aplinką nereikalingus daiktus prikeliant naujam gyvenimui (tai puikus „zero waste“ pavyzdys).
EVELINA PUIDOKAITĖ
EVELINA PUIDOKAITĖErgoterapeutė, vaiko raidos specialistė, dalyvaujanti socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems, neformaliojo švietimo socialiniuose projektuose, rengianti ir vykdanti ergoterapines pratybas vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių (VšĮ „Vaiko raida“), konsultuojanti sensorinės integracijos, normalios ir sutrikusios vaiko raidos klausimais.
Read More
Tai knyga, kuri įkvepia į vaikų ugdymą pažvelgti kitaip, visą šeimą motyvuoja mokytis, tobulėti, kurti ir sužinoti daugiau. Skaitytojams patogi struktūra padės lengviau įsisavinti informaciją apie vaiko raidos etapus, kūrybiškų veiklų namuose organizavimą. Tai knyga, kuri turėtų būti kiekvienos šeimos knygų lentynoje.
GRAŽINA ALMINAITĖ‐VAIVADIENĖ
GRAŽINA ALMINAITĖ‐VAIVADIENĖPsichologė, Lietuvos psichologų sąjungos ir Europos psichologų asociacijų federacijos narė, turinti 16 metų darbo su vaikais, paaugliais ir jų tėvais patirtį, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė, Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro Darbo su globėjais (rūpintojais) ir įtėviais skyriaus psichologė.
Read More
Tai nuostabi knyga tėvams ir seneliams, kurioje remiantis moksline bei praktine literatūra išsamiai aptariamos vaikų raidos sritys, pateikiama patarimų, kaip skatinti jų raidą. Joje naudingų įžvalgų,kūrybiškų idėjų ras ir ankstyvosios raidos, ikimokyklinio ugdymo pedagogai, logopedai, psichologai, ergoterapeutai bei kineziterapeutai. Tai vertinga knyga kiekvienos šeimos bibliotekoje.
SERGĖJUS NEIFACHAS
SERGĖJUS NEIFACHASVilniaus lopšelio‐darželio „Jurginėlis“ direktorius, VDU Švietimo akademijos docentas, VU Ugdymo mokslų instituto daktaras, Nacionalinės vaikystės tyrėjų asociacijos narys, Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacijos tarybos narys.
Read More
Ši knyga parašyta tėvams ir ankstyvojo ugdymo pedagogams, kuriųširdyse gyvas rūpestis dėl vaikų ugdymo kokybės darželyje ir namuose. Giliai ir paprastai, jautriai ir kompetentingai knygos autorėsatsako į klausimus: kaip žengti vaikų raidos takeliu; kaip plėtoti vaikų pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo, kūrybingumo ugdymosi sritis; kaip organizuoti vaikų STEAM ugdymą namuose; kaip jiems sukurti emociškai patrauklią ugdymosi aplinką. Kartu su tėvais, pedagogais vaikas mokosi, kaip suprasti gyvąjį pasaulį, šalia esančius žmones, kaip atsižvelgti į jų poreikius. Jis išmoksta žvelgti į save iš šalies, įsisąmoninti savo polėkius ir juos valdyti. Linkiu skaitytojams gero skaitymo. Aukite, pažinkite, tyrinėkite pasaulį kartu su vaiku.
Previous
Next
Rezervuokite su palinkėjimu!
14,99
 • Pasieks su autorių palinkėjimu Jums ar kaip dovana!

Norėtumėte susitikimo su autorėmis Jūsų mieste? Susisiekite!