DIDŽIAUSIAS ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMAS LIETUVOJE

Tėvams ir specialistams

Ankstyvojo ugdymo forumas – jau trečius metus Lietuvoje vykstantis didžiausias motyvacinis  renignys, kurio tikslas – suburti tėvus ir ankstyvojo ugdymo specialistus žinių ir patirties, naujausių ugdymo teorijų ir praktikų dalinimusi, skatinti įsikvėpti tėvystėje, motyvuotis ir įgyti skatinančių veikti bei keisti žinių.

Ankstyvojo ugdymo  forumas vyksta 3 dienas, kuriose kalbame apie kylančius iššūkius tėvystėje, kaip juos įveikti šiuolaikiniais būdais, kaip kurti santykį su savimi ir kaip augti drauge su vaiku tėvystėje.

  • 2023 metų forumo temos buvo susitarimai ir ribos, emocijos tėvystėje ir praktiniai tėvystės aspektai, su kuriais susiduria tėvai kasdien.
  • 2022 metais ieškojome laimės receptų tėvystėje, kalbėjome apie susitarimus ir ryšio su vaikais kūrimą bei kūrėme vaikų auginimo formulę.

Kokios bus 2024 metų ankstyvojo ugdymo forumo temos? Registruojant į forumą buvo galimybė nurodyti pranešėjams klausimus, įvardinti problemas, kurios kyla tėvystėje. Atsakingai analizuosime atsakymus ir bursime komandą ateinantiems metams, su kuriais ir padėsime keliauti toliau tėvystėje. 

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO' 2023 PRANEŠĖJAI

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO' 2022 PRANEŠĖJAI

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMO' 2021 PRANEŠĖJAI

ANKSTYVOJO UGDYMO FORUMAS' 2024

Kaip ir kokiais būdais galite prie mūsų prisijungti?

  • Jei ir Jūs tikite, kad ankstyvasis vaiko amžius yra labai svarbus tiek vaikui, tiek patiems tėvams, kad formuoti reikalingus įpročius, įgyti reikalingų žinių, kad tėvystė būtų lengvesnė – prisijunkite prie mūsų. Drauge galime gerokai daugiau! 
  • Inicijavome šį forumą dalinimuisi, nes tikime ankstyvojo ugdymo svarba ir nauda. Todėl siekiame auginti šį renginį visiškai iš savo iniciatyvos ir noro dalintis, kad kiekvienais metais jis būtų brandesnis, sąmoningesnis ir pasiektų kuo daugiau Lietuvos piliečių, norinčių augti ir tobulėti su savo vaiku nuo pat ankstyvojo amžiaus ir atrasti ramybę tėvystėje. 
  • Norime išlaikyti renginį nemokamą, kad kuo daugiau besidominčių ankstyvuoju ugdymu galėtų prisijungti ir įgyti reikalingų žinių tėvystėje apie vaiko auginimą, ugdymą ir įsikvėpti kasdienybėje per kitų turimas patirtis ir informaciją.

Prisidėkite prie mūsų, kad galėtume drauge nešti ankstyvojo ugdymo vėliavą Lietuvoje. Taigi, kaip galite prisidėti?

  • Galite dalintis žiniomis ir praktika skaitant pagrindinius pranešimus,
  • Skeisdami žinią savo turiai auditorijai  ir būdami komunikaciniu partneriu,
  • Prisidėdami prie organizacinių, komunikacinių vidinių renginio organizavimo darbų,
  • Ir kitais būdais, kurie gali gerokai išauginti šį forumą ir iškelti į didesnes kokybės, vertybių ir vsų forumo dalyvių – tėvų, ankstyvojo ugdymo specialistų, dirbančių su tokio amžiaus vaikais, supratimą, savivertę ir sąmoningumą! 

DAUGIAU INFORMACIJOS, JEI NORĖSITE PRISIJUNGTI

DALYVAVIMAS NEMOKAMAS!

Išsamesnė informacija el. p. info@familyacademy.lt arba

Tel. Nr. +370 676 36516