PASIRUOŠIMAS KŪRYBINIAMS UŽSIĖMIMAMS SU VAIKAIS

Apranga:

 • Daugelyje Family Lab Academy meninių ir kūrybinių užsiėmimų bus naudojamos įvairios teplios, šlapios medžiagos, todėl vaikučių nepuoškite, aprenkite kasdiene, tinkama įvairiems tepliems užsiėmimams apranga. Svarbu, jog užsiėmimų metu negalvotume apie vaikų aprangą, o visą dėmesį skirtume veikloms.
 • Su savimi į kiekvienus užsiėmimus turėkite vaikučio atsarginių rūbelių komplektą, kad galėtumėte po užsiėmimų perrengti.
 • Su savimi turėkite rankšluostį ir drėgnų servetėlių, prireikus Family Lab Academy patalpose galėsite persirengti ir nusiprausti.
 • Tėveliams rekomenduojama irgi apsirengti kasdiene apranga, nes dalyvaudami su vaikais tepliose veiklose vaikams prisilietus galite išsitepti. Tad apsirenkite apranga nebijodami išsitepti, sušlapti ar išsipurvinti.

Avalynė:

 • Įsidėkite vaikučiui tapkutes ar batukus, kad vietoje galėtume persiauti. Daugelis užsiėmimų bus teplūs ir šlapi, todėl su kojinėmis vaikučiui gali būti slidu.
 • Daugelis Family Academy veiklų vyks sėdint ant žemės, todėl svarbu, kad patalpoje nevaikščiotume su batais. Tėveliai gali būti basi arba vietoje bus galima užsidėti antbačius.

PASIRUOŠIMAS ŠOKIŲ UŽSIĖMIMAMS SU VAIKAIS

 • Pasirūpinkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais sau ir vaikeliui. Šokant kartu, kūno temperatūra pakyla, tad labai svarbu neprirengti vaikučio, jog jis neperkaistų ir jaustųsi komfortabiliai.
 • Rekomenduojama patogi avalynė (pvz. sportinė). Ji suteiks saugumo, nes padės išlaikyti pėdų stabilumą ir apsaugos nuo slydimo.
 • Šokiuose su kūdikiais ,,Joimove Babies” tinkami įvairūs Jums ir vaikeliui patogūs ergonomiškų nešynių variantai: vaikjuostė, Mei Tai, konstruota nešioklė, slingas ir kt.

APMOKĖJIMO TVARKA

 • Registracijos patvirtinimui ne vėliau kaip per 2 dienas nuo šio laiško gavimo būtina atlikti išankstinį apmokėjimą nurodytais rekvizitais.
 • Neapmokėjus per 2 dienas nuo rezervacijos atlikimo ir šio laiško gavimo, Jūsų rezervacija bus atšaukiama ir perleidžiama kitai šeimai.

REKVIZITAI:

Gavėjas: VŠĮ “Kitas žingsnis”

Gavėjo sąskaita:  LT877300010161844348

Mokėjimo paskirtis: VARDAS PAVARDĖ (turi būti nurodytas tas vardas ir pavardė, kuriuo yra atliktos rezervacijos sistemoje, priešingu atveju mokėjimas gali pasimesti).

UŽSIĖMIMŲ KAINOS

Kaina – 10 EUR (1 kartas)

Abonementas/ 4 kartai / 4 savaitės – 30 EUR

Abonementas/ 8 kartai/ 8 savaitės – 56 EUR

Abonementas/ 12 kartų/ 12 savaičių – 69 EUR

Mėnesio neribotas užsiėmimams + 1 pasirinktas renginys – 100 EUR

UŽSIĖMIMŲ ATŠAUKIMO TVARKA:

 • Jei užsiėmime dalyvauti negalėsite, kuo anksčiau atšaukite rezervaciją prisijungę savo asmeninėje rezervacijos sistemos paskyroje arba informuokite el. paštu klaipeda@familyacademy.lt bei paskambinę telefonu tel. +37066431082. Informuoti bei pranešti apie neatvykimą – būtina, priešingu atveju bus skaitoma, jog užsiėmime dalyvauta.
 • Jei buvote už užsiėmimus sumokėję, Jūsų užsiėmimai niekur nedings – juos perkelsime į kitas dienas ir kai galėsite dalyvauti – išnaudosite Jums patogiu laiku.

REGISTRACIJA: https://familyacademyklaipeda.simplybook.it/ 

KAIP MUS RASTI?

Family Lab Academy yra įsikūrusi Kuosų g. 144 (Kuosų g. ir Lakštučių g. sankirtoje, Gandrališkėse). Jei naudojate maps.lt, tuomet reikėtų vesti adresą Birutės g. 22A.

Kilus klausimams ar nerandant kaip atvažiuoti, drąsiai skambinkite tel. +370 664 31082 arba rašykite el. paštu klaipeda@familyacademy.lt

Su didžiausiais linkėjimais

Family Lab Academy komanda!