Loading Events
05 gegužės 2020 7€

Kasdieniai įpročiai padedantys ugdyti vaikų savarankiškumą

Daugumos tėvų tikslas yra užauginti savarankišką, gebančią pasirūpinti savimi ir kitais asmenybę. Dažnai, patys to nesuprasdami, bandome apsaugoti vaiką nuo jį supančio aplinkinio pasaulio, taip stengdamiesi palengvinti kasdienybę ir namų buitį. Todėl seminaro metu aptarsime įvairius būdus, kaip tėvai gali padėti vaikui tapti savarankiškesniu, sužinosite, kodėl norint ugdyti vaikų savarankiškumą svarbu laikytis dienotvarkės rėžimo. Išgirsite pagrindines tėvų klaidas, kurios trukdo šių kasdieniam įgūdžių lavinimui, sulauksite praktinių patarimų, kaip ugdyti vaiko savarankiškumą.

 

REGISTRUOKITĖS INTERNETINEI PASKAITAI

 

Šį seminarą ves Family Lab Academy mokytoja, ergoterapeutė Evelina Puidokaitė.

 

Daugiau apie seminarus tėvams

Family Lab Academy tėvams – tai profesionalų (psichologų, šeimų konsultantų, vaikų raidos specialistų ir praktikų)  praktiniai seminarai, kuriuose pateikiamos koncentruotos, aiškios žinios ir patirtis iš profesionalų, vaikų raidos, auklėjimo ir ugdymo klausimais, naujausi ugdymo metodai ir technikos, praktiniai patarimai ir rekomendacijos vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais.

 

Daugiau informacijos apie kitus seminarų ciklo „Savarankiškas ir dėmesingas vaikas šiuolaikiniame technologijų pasaulyje – misija įmanoma?“ vebinarus:  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.