FAMILY LAB ACADEMY KURIAMI SPEKTAKLIAI

Family Lab Academy mokytojų kuriami spektakliai:

 • yra skirti vaikams nuo 6 mėn. iki 4 metų ir tėvams  kartu kurti kokybišką laiką drauge su vaikais,
 • tai pilni šokio, judesio, muzikos ir sensorinių pojūčių lavinimo, 
 • spektakliuose vyrauja daug edukacinių intarpų, kurie ugdo vaiko socialinę – emocinę, pažinimo ir fizinę raidos sritis.
 • mūsų kuriami spektakliai – tai puikus ryšio su vaiku kūrimo ir stiprinimo laikas.
 

KALĖDINIAI SPEKTAKLIAI

Kalėdos – tai stebuklų metas, kai pradeda skraidyti angelai, užgęsta miesto šviesos ir nusileidžia debesys. Šventinių spektaklių metu ieškosime kalėdinių stebuklų, kurie nutinka, kai visos šviesos užgęsta ir žvaigždės pasimato danguje. Ir tada akimis ir širdimi – stebuklai ateina patys. Prisijunkite sukurdami savo šeimai ir mažiesiems šventinius laukimo stebuklus!

KALĖDINIAI SPEKTAKLIAI “TRYS KALĖDŲ STEBUKLAI”

 • Family Lab Academy kviečia į spektaklį “Trys Kalėdų stebuklai”, kuris skirtas 6 mėn. -4 metų vaikučiams drauge su tėveliais.
 • Šis spektaklis vyksta KAUNE, VILNIUJE.
 • Spektaklis sukurtas ir įkvėptas Antuano de Sent Egziuperi “Mažojo princo” kūrinio.
 • Spektaklyje girdėsime “Vakaro žvaigždelių” daineles vaikams “Baltos pusnys”, “Vakaro žvaigždelės”, “Kai naktį tyliai prisninga”.
 

KALĖDINIAI SPEKTAKLIAI “MAŽOJO PRINCO PLANETA” 

 • Family Lab Academy kviečia į spektaklį “Mažojo princo planeta”, kuris skirtas 6 mėn. – 4 metų vaikučiams drauge su tėveliais.
 • Šis spektaklis vyksta KLAIPĖDOJE, KRETINGOJE, MAŽEIKIUOSE.
 • Spektaklis sukurtas ir įkvėptas Antuano de Sent Egziuperi “Mažojo princo” kūrinio.

 

TĖVŲ ATSILIEPIMAI APIE SPEKTAKLIUS

EDITA AKSTINAVIČIENĖ
EDITA AKSTINAVIČIENĖLogoterapeutė, logopedė, specialiosios pedagogikos (judesio korekcijos), specialiojo ugdymo koordinavimo specialistė, dirbanti vaikų kalbos raidos vertinimo srityje LSMU ligoninės Kauno klinikų Vaikų reabilitacijos ligoninėje; tinklaraščio „Augame drauge“ įkūrėja.
Read More
Šioje tėvams skirtoje knygoje aiškiai pateikta teorinė informacija apie vaikų raidą papildyta praktiniais patarimais ir pavyzdžiais,kuriuos galima pritaikyti kiekvienuose namuose. Joje ne tik pagrindžiama bendros kūrybinės vaiko ir tėvų veiklos svarba, bet ir paaiškinama, kaip sukurti vaiko raidą skatinančią aplinką nereikalingus daiktus prikeliant naujam gyvenimui (tai puikus „zero waste“ pavyzdys).
EVELINA PUIDOKAITĖ
EVELINA PUIDOKAITĖErgoterapeutė, vaiko raidos specialistė, dalyvaujanti socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems, neformaliojo švietimo socialiniuose projektuose, rengianti ir vykdanti ergoterapines pratybas vaikams, turintiems specialiųjų ugdymo poreikių (VšĮ „Vaiko raida“), konsultuojanti sensorinės integracijos, normalios ir sutrikusios vaiko raidos klausimais.
Read More
Tai knyga, kuri įkvepia į vaikų ugdymą pažvelgti kitaip, visą šeimą motyvuoja mokytis, tobulėti, kurti ir sužinoti daugiau. Skaitytojams patogi struktūra padės lengviau įsisavinti informaciją apie vaiko raidos etapus, kūrybiškų veiklų namuose organizavimą. Tai knyga, kuri turėtų būti kiekvienos šeimos knygų lentynoje.
GRAŽINA ALMINAITĖ‐VAIVADIENĖ
GRAŽINA ALMINAITĖ‐VAIVADIENĖPsichologė, Lietuvos psichologų sąjungos ir Europos psichologų asociacijų federacijos narė, turinti 16 metų darbo su vaikais, paaugliais ir jų tėvais patirtį, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė, Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro Darbo su globėjais (rūpintojais) ir įtėviais skyriaus psichologė.
Read More
Tai nuostabi knyga tėvams ir seneliams, kurioje remiantis moksline bei praktine literatūra išsamiai aptariamos vaikų raidos sritys, pateikiama patarimų, kaip skatinti jų raidą. Joje naudingų įžvalgų,kūrybiškų idėjų ras ir ankstyvosios raidos, ikimokyklinio ugdymo pedagogai, logopedai, psichologai, ergoterapeutai bei kineziterapeutai. Tai vertinga knyga kiekvienos šeimos bibliotekoje.
SERGĖJUS NEIFACHAS
SERGĖJUS NEIFACHASVilniaus lopšelio‐darželio „Jurginėlis“ direktorius, VDU Švietimo akademijos docentas, VU Ugdymo mokslų instituto daktaras, Nacionalinės vaikystės tyrėjų asociacijos narys, Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų asociacijos tarybos narys.
Read More
Ši knyga parašyta tėvams ir ankstyvojo ugdymo pedagogams, kuriųširdyse gyvas rūpestis dėl vaikų ugdymo kokybės darželyje ir namuose. Giliai ir paprastai, jautriai ir kompetentingai knygos autorėsatsako į klausimus: kaip žengti vaikų raidos takeliu; kaip plėtoti vaikų pažinimo, bendravimo ir bendradarbiavimo, kūrybingumo ugdymosi sritis; kaip organizuoti vaikų STEAM ugdymą namuose; kaip jiems sukurti emociškai patrauklią ugdymosi aplinką. Kartu su tėvais, pedagogais vaikas mokosi, kaip suprasti gyvąjį pasaulį, šalia esančius žmones, kaip atsižvelgti į jų poreikius. Jis išmoksta žvelgti į save iš šalies, įsisąmoninti savo polėkius ir juos valdyti. Linkiu skaitytojams gero skaitymo. Aukite, pažinkite, tyrinėkite pasaulį kartu su vaiku.
Previous
Next

AR NORITE, KAD SPEKTAKLIS VYKTŲ PAS JUS?

Norint užsakyti spektaklį savo organizacijoje ar šventėje kreiptis kontaktais:

 • KAUNAS | info@familyacademy.lt , tel. +370 625 04700
 • KLAIPĖDA | klaipeda@familyacademy.lt , tel. +370 664 31082
 • VILNIUS | vilnius@familyacademy.lt; tel. +370 617 66222
 • KRETINGA | kretinga@familyacademy.lt; tel. +370 664 31082
 • MAŽEIKIAI | mazeikiai@familyacademy.lt; tel. +370 608 95703