Loading Events
08 liepos 2020 10€

Kaip išmokyti vaikus valdyti savo emocijas?

Yra manoma, jog mažyliai iki penkerių metų kontroliuoti savo emocijų nesugeba – jų smegenys tam dar nėra pakankamai išsivysčiusios, todėl bet koks raginimas elgtis „kaip pridera“ yra tikrų tikriausia prievarta. Tačiau jau nuo pirmųjų  mėnesių kūdikis šypsosi, verkia ir rodo kitas emocijas. Todėl yra ir kita nuomonė, jog emocijas valdyti reikia mokyti nuo pat mažens. Nes gebėjimas valdyti emocijas prasideda nuo tėvų pagalbos vaikui suprasti save. Nesuprasdamas to, kas su juo vyksta, jis neišmoks kontroliuoti savo emocijų.

Šio seminaro metu kalbėsime, kaip ir nuo kada formuojasi emocijų valdymo gebėjimas ir nuo kada tėvams jį galima pradėti ugdyti Kalbėsime kaip elgtis, kai vaikas labai stipriai reiškia emocijas ir kaip jas padėti vaikui suvaldyti. Seminaro metu bus pateikiami praktiniai emocijų valdymo įrankiai ir technikos siekiant mokyti vaikus valdyti emocijas.

SEMINARO METU ATSAKYSIME:

  • Kodėl svarbu vaikus mokinti atpažinti ir valdyti emocijas?
  • Kaip formuojasi emocijų valdymo gebėjimas? Ir nuo kada jį galima tėvams pradėti ugdyti?
  • Kaip elgtis, kai vaikas reiškia stiprias emocijas (pyktį ir pan.)
  • Kaip išmokyti vaikus valdyti savo emocijas?
  • Kokie galimi emocijų valdymo įrankiai ir technikos?

LEKOTRĖ Asta Blandė, dviejų vaikų mama, dvidešimt metų praktikoje dirbanti psichologė, kartu su šeimomis ieškanti atsakymų į pačius įvairiausius vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimus, drąsinanti vaikus ir tėvus pasitikti pokyčius ir drauge augti.  Psichologės praktiniai mokymai ugdymo įstaigose padeda šeimoms ir pedagogams kurti bendradarbiaujančią atmosferą ir palankią vaikų ugdymosi aplinką. A. Blandė kartu su E. Gudeliene parašė knygų seriją tėvams „Išlikimo gidas“, kurią sudaro trys leidiniai: „Vaikas pokyčių kelyje“, „Ypatingas vaikas: vienas ar kiekvienas?“, „Paauglystė: šeimos santykių išbandymas“.

 

SKIRTA: tėveliams, turintiems vaikučius iki 5 metų.

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

SEMINARO ĮRAŠAS: jei norite įsigyti šio seminaro įrašą (su klausimų-atsakymų sesija) ir skaidres, kviečiame rašyti el. paštu info@familyacademy.lt 

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8626 26490

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.