Loading Events
11 rugpjūčio 2020 10€

Moters ir vyro santykiai tapus tėvais: kas keičiasi ir kaip su tuo susitvarkyti?

Laukiant vaikelio, neretai pora išgyvena ypatingą laiką, kai dalinasi svajonėmis, kuria bendrus šeimos planus, o santykiai klostosi palankiai. Suprasti, kaip keisis poros gyvenimas atsiradus dar vienam šeimos nariui, dažnai gali tik tie, kurie jau šioje srityje turi patirties. Ypatingai susilaukus pirmagimio, atsiranda nemažai naujų užduočių, kurias reikia atlikti, netikėtų klausimų, kurie sukelia nerimo ar streso. Tas šviesias akimirkas nuspalvina nuovargis, poros santykių atšalimas, rutina. Šis seminaras – apie svarbias žinutes vyrui ir žmonai, tapus tėčiu ir mama bei galimybes atrasti šviesesnių spalvų ir lengvumo bendraujant ir stiprinant santykius poroje.

Seminaro metu atsakysime:

  • Kas keičiasi poroje atsiradus vaikui ir kaip tie pokyčiai veikia vyrą ir žmoną?
  • Kokie bendravimo įgūdžiai būtini, norint išlaikyti darnius poros santykius?
  • Kokios nuostatos ir elgesio modeliai šaldo santykius ir didina atstumą?
  • Kaip prašyti pagalbos ir suteikti paramą bei palaikymą?

Lektorė Asta Blandė, dviejų vaikų mama, daugiau nei dvidešimt metų praktikoje dirbanti psichologė, kartu su pormis ieškanti atsakymų į pačius įvairiausius tarpusavio santykių, drąsinanti vaikus ir tėvus pasitikti pokyčius ir drauge augti. A. Blandė kartu su E. Gudeliene parašė knygų seriją tėvams „Išlikimo gidas“, kurią sudaro trys leidiniai: „Vaikas pokyčių kelyje“, „Ypatingas vaikas: vienas ar kiekvienas?“, „Paauglystė: šeimos santykių išbandymas“.

 

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

SEMINARO ĮRAŠAS: jei norite įsigyti šio seminaro įrašą (su klausimų-atsakymų sesija) ir skaidres, kviečiame rašyti el. paštu info@familyacademy.lt 

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8626 26490

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

 

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.