Loading Events
27 gegužės 2020 10€

Kaip drausminti? Drąsinti? Ir pagirti?

Neretai nėra aišku, kaip drausminti vaiką pasireiškiant netinkamiems vaiko elgesiams, kai vaikas atsisako rengtis, išeiti iš žaidimų aikštelės, pradeda muštis su kitu vaiku ar kandžiojasi, pasisavina ne jam priklausantį daiktą. Tokiais atvejais tėveliai intuityviai bando taikyti visas prisimintinas technikas ir būdus, kad situacija būtų suvaldyta. Tačiau ar vaikus reikia drausminti ir bausti, jeigu jie elgiasi netinkamai? O gal tokiomis situacijomis pritaikyti tinkamo elgesio skatinimą, paremtą gerais santykiais, pagyrimu, pagalba ugdant vaiko savitvardą? Apie visa tai kalbėsime ir diskutuosime seminare.

 

SEMINARO METU SUŽINOSITE:

  • Kokios yra pagrindinės tėvų drausminimo klaidos?
  • Kokios yra ir galimos drausminimo technikos?
  • Kokios tinkamos vaikų elgesio skatinimo priemonės?
  • Bausti? Drausminti? O gal ignoruoti? Skatinti ir pagirti?

Seminaro lektorė, psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė, turinti 15 metų patirtį dirbant su vaikais, paaugliais bei jų tėvais, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė.

 

SEMINARO ĮRAŠAS: jei norite įsigyti šio seminaro įrašą (su klausimų-atsakymų sesija) ir skaidres, kviečiame rašyti el. paštu info@familyacademy.lt 

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8626 26490

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.