Loading Events
26 gegužės 2020 7€

Išmaniosios technologijos šiuolaikiniams vaikams – (ne)būtina!

Šiuolaikinės technologijos, tokios kаip mobilieji telefonаi, plаnšetės, kompiuteriаi įgyjа vis didesnę reikšmę vаikų gyvenime. Todėl natūralu, jog tėvams nuolat kyla begalė klausimų ir аbejonių аpie šių įrenginių sаugų nаudojimą bei poveikį vаikų sveikаtаi. Todėl šio seminaro metu kalbėsime apie tai, kokią įtaką daro išmanieji įrenginiai ikimokyklinio amžiaus vaikų motorinei ir kognityvinei raidai. Taip pat sužinosite, kokią naudą kasdienybėje gali suteikti išmaniosios technologijos. Pateiksime praktinių rekomendacijų, kaip tikslingai bei kokybiškai naudoti išmaniuosius prietaisus nekenkiant vaiko sveikatai.

 

REGISTRUOKITĖS INTERNETINEI PASKAITAI

 

Šį seminarą ves Family Lab Academy mokytoja, ergoterapeutė Evelina Puidokaitė.

 

Daugiau apie seminarus tėvams

Family Lab Academy tėvams – tai profesionalų (psichologų, šeimų konsultantų, vaikų raidos specialistų ir praktikų)  praktiniai seminarai, kuriuose pateikiamos koncentruotos, aiškios žinios ir patirtis iš profesionalų, vaikų raidos, auklėjimo ir ugdymo klausimais, naujausi ugdymo metodai ir technikos, praktiniai patarimai ir rekomendacijos vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais.

 

Daugiau informacijos apie kitus seminarų ciklo „Savarankiškas ir dėmesingas vaikas šiuolaikiniame technologijų pasaulyje – misija įmanoma?“ vebinarus:  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.