Loading Events
20 gegužės 2020 10€

Netinkamas vaiko elgesys: koks jis ir kokie galimi tvarkymosi būdai?

Visi esame susidūrę su netinkamais vaikų elgesiais, kai staiga visuomet ramus ir gerai besielgiantis mažylis pradeda netinkamai elgtis: tampa nenuorama, viskam priešinasi, pradeda muštis, kandžiotis ir naudoti kitus netinkamus elgesio būdus. Kokie galimi netinkami vaiko elgesiai? Kokios to priežastys ir kaip su tuo tvarkytis tėvams?

Vaikai nuolat mokosi, bandydami tinkamo elgesio ribas, mėgina pažinti jį supantį pasaulį ir tai, kaip skirtingas elgesys gali sukelti skirtingus padarinius, todėl netinkamas elgesys suteikia progą padėti vaikui išmokti elgtis tinkamai. Todėl šiame seminare mokinsimės netinkamą vaikų elgesį paversti tinkamu.

SEMINARO METU SUŽINOSITE:

  • Kokie netinkami vaiko elgesiai? Kaip tėvams atpažinti netinkamo elgesio priežastis?
  • Kodėl vaikai netinkamai elgiasi? Kokios priežastys sukelia netinkamą vaiko netinkamą elgesį (-ius)?
  • Kaip koreguoti netinkamą vaiko elgesį ir išmokyti vaiką tinkamai elgtis?
  • Kokie metodai yra efektyviausi, siekiant, tinkamo vaiko elgesio ir kokie metodai padeda/ nepadeda sustabdyti vaiko netinkamą elgesį?

 

Seminaro lektorė, psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė, turinti 15 metų patirtį dirbant su vaikais, paaugliais bei jų tėvais, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė.

 

SEMINARO ĮRAŠAS: jei norite įsigyti šio seminaro įrašą ir skaidres, kviečiame rašyti el. paštu info@familyacademy.lt  

Daugiau informacijos apie kitus vebinarushttps://familyacademy.lt/vebinarai

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8626 26490

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.