Loading Events
19 gegužės 2020 7€

Vaiko pojūčiai – kelias į pasaulio pažinimą

Viena esminių ankstyvojo amžiaus vaikų lavinimo krypčių yra vaiko sensorinis (pojūčių) lavinimas. Mažylio pažinimas prasideda nuo aplinkos daiktų ir pasaulio reiškinių suvokimo. Visos kitos formos – įsiminimas, mąstymas, vaizduotė – yra sensorinių įspūdžių rezultatas. Todėl seminaro metu kalbėsime apie sensorinį vystymąsi bei kodėl svarbu jį lavinti. Taip pat sužinosite apie sensorinių pojūčių rūšis bei gausite praktinių patarimais, kaip į vaiko žaidimą įtraukti pojūčių lavinimą.

 

REGISTRUOKITĖS INTERNETINEI PASKAITAI

 

Šį seminarą ves Family Lab Academy mokytoja, ergoterapeutė Evelina Puidokaitė.

 

Daugiau apie seminarus tėvams

Family Lab Academy tėvams – tai profesionalų (psichologų, šeimų konsultantų, vaikų raidos specialistų ir praktikų)  praktiniai seminarai, kuriuose pateikiamos koncentruotos, aiškios žinios ir patirtis iš profesionalų, vaikų raidos, auklėjimo ir ugdymo klausimais, naujausi ugdymo metodai ir technikos, praktiniai patarimai ir rekomendacijos vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais.

 

Daugiau informacijos apie kitus seminarų ciklo „Savarankiškas ir dėmesingas vaikas šiuolaikiniame technologijų pasaulyje – misija įmanoma?“ vebinarus:  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.