Loading Events
18 lapkričio 2020

Nuo šiol – tik pats: ergoterapijos nauda mano vaikui

Family Lab Academy kviečia dalyvauti nuotoliniame seminare lapkričio 18 dieną (trečiadienį), 20.00 val. Seminaras bus ĮRAŠINĖJAMAS, todėl bus galimybė seminarą ir peržiūrėti vėliau.

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO, bus išsiųstas video įrašas ir skaidrės su klausimų – atsakymų sesija.

 

Ergoterapijos tikslas – padėti vaikams įgyti savarankiškumo įgūdžių kasdienėje veikloje, lavinti pažinimo funkcijas, sensorinę sistemą, gerinti galvos, liemens, rankų – akių koordinaciją, smulkiosios motorikos, piešimo ir rašymo įgūdžius. Vebinaro metu susipažinsite su vaikų ergoterapija ir jos taikymo nauda vaikui.

 

SEMINARU METU SUŽINOSITE: Ergoterapeutė aptars įvairius būdus, kurie gali padėti vaikui tapti savarankiškesniu, sužinosite, kodėl norint ugdyti vaikų savarankiškumą svarbu laikytis dienotvarkės rėžimo. Išgirsite pagrindines tėvų klaidas, kurios trukdo šių kasdieniam įgūdžių lavinimui, Sulauksite praktinių patarimų, kaip ugdyti vaiko savarankiškumą.

 

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

REGISTRACIJA ADRESU: https://forms.gle/31tSw7hXNJkMZ7pK8

SEMINARO LEKTORĖ: Family Lab Academy mokytoja, ergoterapeutė Evelina Puidokaitė.

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO, bus išsiųstas video ir skaidrės su klausymų ir atsakymų sesija ir galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

Informacija el. paštu klaipeda@familyacademy.lt arba tel. 866431082

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

  • Laikas: 8:00 pm - 9:00 pm
  • Vieta:
  • Event Category:
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.