Loading Events
30 rugsėjo 2020 10€

Pokalbio scenarijai likus dviese: kada, kaip ir apie ką gali kalbėtis vyras ir žmona?

Šeima prasideda nuo vyro ir moters. Atsiradus vaikeliui, neretai šią paprastą tiesą du žmonės pamiršta ir didžiausią savo dėmesio dalį atiduoda mažiausiam šeimos nariui, savo partnerį palikdami antrame plane. Tai šaldo, o kartais po truputį ardo poros tarpusavio santykius. Tam, kad pusiausvyra šeimoje sugrįžtų, svarbu neprarasti budrumo ir atrasti laiko bei galimybių likti dviese, atviriems ir nuoširdiems pokalbiams bei prisipažinimams. Šis seminaras – tai galimybė stabtelti ir pasimatuoti tarpusavio santykių temperatūrą ir atrastų jėgų kūrybai, naujiems arba pamirštiems  pokalbio scenarijams likus dviese: kada, kaip ir apie ką kalbėtis? Nuo ko pradėti ir kaip vystyti pokalbį be kaltinimų ir nuoskaudų konstruktyviai bei ramiai. Šio seminaro metu kalbėsime:
  • Kaip turi vykti pokalbis? Dėl ko svarbu susitarti?
  • Kokie įgūdžiai reikalingi, kad partneris pajustų, jog jį išgirdo ir suprato?
  • Kokios temos svarbios, kad partneriai išlaikytų artimą tarpusavio ryšį?
  • Mažų žingsnelių menas pokalbyje: po truputį link tikslo.

SEMINARO DATA: rugsėjo 30 diena (trečiadienis), 20.00 val.

REGISTRACIJA ADRESU https://forms.gle/ArSqd5opNQTHL3Bd6 

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

 

Lektorė Asta Blandė, dviejų vaikų mama, daugiau nei dvidešimt metų praktikoje dirbanti psichologė, kartu su pormis ieškanti atsakymų į pačius įvairiausius tarpusavio santykių, drąsinanti vaikus ir tėvus pasitikti pokyčius ir drauge augti. A. Blandė kartu su E. Gudeliene parašė knygų seriją tėvams „Išlikimo gidas“, kurią sudaro trys leidiniai: „Vaikas pokyčių kelyje“, „Ypatingas vaikas: vienas ar kiekvienas?“, „Paauglystė: šeimos santykių išbandymas“.

 

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO , bus išsiųstas video ir skaidrės su klausymų ir atsakymų sesija ir  galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8626 26490

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.