Loading Events
17 rugsėjo 2020 10€

Ar pažįstame savo vaikus? Ką tėvai turi žinoti apie vaikų raidą?

Family Lab Academy rugsėjo 17, 24 ir spalio 1 dienomis kviečia į nuotolinį seminarą “Ar pažįstame savo vaikus? Ką tėvai turi žinoti apie vaikų raidą?”.

Seminaras bei klausimų-atsakymų sesija bus ĮRAŠINĖJAMI, todėl visiems UŽSIREGISTRAVUSIEMS ir atlikusiems mokėjimą, pasibaigus seminarui bus išsiųstas video ir skaidrės su klausimų ir atsakymų sesija. Galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

Gimus vaikeliui ir jam augant tėvams reikia dar greičiau augti drauge, domėtis ir ieškoti informacijos. Visi vaikai vystosi ta pačia seka, bet įgūdžių įgijimo laikas yra skirtingas, todėl vaikučiui augant tėvams nuolat kyla klausimai – kas vaiko raidoje yra norma, o kas jau nebe? Kokios raidos sritys kiekviename amžiaus tarpsnyje yra svarbiausios ir į ką reikia atkreipti dėmesį? Kas būdinga kiekvienai vaiko raidos sričiai (socialinei ir emocinei, fizinei, pažinimo bei kalbos)?

Seminarų metu sužinosite:

SEMINARO DATOS:

  • rugsėjo 17 diena (ketvirtadienis), 20.00 val. (tėveliams, turintiems vaikučius iki 1 metų)
  • rugsėjo 24 diena (ketvirtadienis), 20.00 val. (tėveliams, turintiems vaikučius nuo 1 iki 2 metų)
  • spalio 1 diena (ketvirtadienis), 20.00 val. (tėveliams, turintiems vaikučius nuo 2 iki 3 metų).

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

REGISTRACIJA ADRESU https://forms.gle/73sjuqnbdcjZTjME9

SEMINARO LEKTORĖ, psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė, turinti 15 metų patirtį dirbant su vaikais, paaugliais bei jų tėvais, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė.

 

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO , bus išsiųstas video ir skaidrės su klausymų ir atsakymų sesija ir galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. 8626 26490

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.