Loading Events
26 lapkričio 2020 10€

Vaiko prieraišumo ugdymas pirmais 3 vaiko gyvenimo metais

Family Lab Academy kviečia dalyvauti nuotoliniame seminare lapkričio 26 dieną (ketvirtadienį), 20.00 val. Seminaras bus ĮRAŠINĖJAMAS, todėl bus galimybė seminarą ir peržiūrėti vėliau.

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO, bus išsiųstas video ir skaidrės su klausymų ir atsakymų sesija ir galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

Saugus prieraišumas susiformuoja per pirmus trejus vaiko gyvenimo metus ir lemia vėlesnio bendravimo su aplinkiniais ypatumus, kuria pasitikėjimą, reikalingą vaikui užaugti savarankiškam, stiprus emocinis ryšy daro įtaką jo savivertei, savijautai ir vėlesniems santykiams su žmonėmis. Tačiau dažnai kyla klausimai, kaip kurti saugų ryšį ir stiprų prieraišumą? Koks yra normalus prisirišimas, o kas kraštutinumas?

SEMINARU METU SUŽINOSITE:

  • Kodėl svarbus vaikui saugus prieraišumas? Kokią įtaką turi tolesnei raidai?
  • Kaip suprasti ir atliepti pagrindinius vaiko poreikius ir jautriai juos atliepti, kad būtų ugdomas saugus prieraišumas?
  • Kokie yra prieraišumo tipai ir kas jų kiekvienam būdinga?
  • Nuo ko priklauso gera emocinė vaiko savijauta, kokios mamos ir tėčio rolės pirmaisiais trejais vaiko gyvenimo metais yra svarbiausios?
  • Kaip elgtis tėvams, kurie suvokia, kad ryšio su savo vaiku užmegzti nepavyko? Kokios pasekmės to ateityje?

 

SEMINARO KAINA: 10 EUR.

REGISTRACIJA ADRESU https://forms.gle/HiRwm8XczR1nR8tT6

SEMINARO LEKTORĖ, psichologė Gražina Alminaitė-Vaivadienė, turinti 15 metų patirtį dirbant su vaikais, paaugliais bei jų tėvais, STEP tėvystės įgūdžių ugdymo programos mokymų vadovė.

VISIEMS DALYVIAMS PO SEMINARO, bus išsiųstas video ir skaidrės su klausymų ir atsakymų sesija ir galėsite peržiūrėti Jums tinkamu laiku.

 

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. +370 625 04700

Daugiau informacijos apie kitus vebinarus tėvams  https://familyacademy.lt/vebinarai

Venue

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas,50264Lietuva
Alt

Organizer

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami.Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.