Renginiai kraunami
01 sausio 2021

TĖVYSTĖS PROGRAMA. SUSILAUKUSIEMS KŪDIKIO

Family Lab Academy komanda sveikina Jūsų šeimą susilaukus kūdikėlio!

Kol galėsime susitikti ir susipažinti, kviečiame sudalyvauti mūsų nuotoliniuose seminaruose, kurių metu susipažinsite, kas vyksta šiuo laikotarpiu su kūdikio raida ir kaip galite skatinti raidą ir ugdymąsi namuose.

 

Kviečiame Jus registruotis ir NEMOKAMAI išklausyti nuotoliniu būdu Jums atrinktus pirmuosius seminarus. Tai mūsų dovana Jums! Registracija į seminarus ČIA

– Seminaras “Ar pažįstame savo vaikus? Ką tėvai turi žinoti apie vaikų raidą iki 1 metų?“.

Daugiau apie seminarą >>>

– Seminaras “Kalbinė vaiko raida: kaip skatinti ir lavinti vaiko kalbą namuose?“.

Daugiau apie seminarą >>>

 

Taip pat jei norėtumėte kūdikį pradėti lavinti nuo pirmųjų dienų namuose, kviečiame susipažinti su kūdikiams skirtai kūrybiniais rinkiniais. Daugiau informacijos ČIA

 

Family Lab Academy Parents Lab  – profesionali erdvė tėvų tobulėjimui ir augimui. Tėvų Laboratoriją sudaro įvairūs moduliai, kuriuos veda profesionalai –  psichologai, šeimų konsultantai, vaikų raidos specialistai ir praktikai.

 

Daugiau apie mūsų seminarus informacijos rasite www.familyacademy.lt/vebinarai

Informacija el. paštu info@familyacademy.lt arba tel. +370 664 31082, +370 625 04700

Vieta

Family Lab Academy
Radvilėnų plentas 1 B
Kaunas, 50264 Lietuva
Alt

Organizatorius

Kokybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai! Kiekvieną dieną patogiu laiku vykstančių užsiėmimų vaikams metu vaikai patys kuria, atranda ir tyrinėja mėgaudamiesi, stebėdami, mąstydami ir eksperimentuodami. Savaitgalio dirbtuvės visai šeimai - tai kokybiškas šeimos laikas drauge, kūrybiški ir inovatyvūs užsiėmimai su skirtingais ugdymosi metodais ir priemonėmis.